To się nazywa okazja! Samochody z Monako na otwartej licytacji. Cena minimalna to... 120 zł

To się nazywa okazja! Samochody z Monako na otwartej licytacji. Cena minimalna to... 120 zł

Podaj dalej

Licytacje komornicze to bardzo popularna sprawa nie tylko w Polsce, ale także w… Monako. Księstwo wystawiło na licytację samochody, których cena minimalna rozpoczyna się od 120 złotych. 

Monako, prestiż, ale te samochody…

monako-samochody

Administracja księstwa Monako prowadzi aukcje samochodów, motocykli i skuterów. Takie licytacje prowadzone są w najbogatszym państwie świata co roku. Jednakże, ze względu na pandemię koronawirusa, tym razem aukcje odbywają się wyłącznie za pośrednictwem formularza. Oferenci muszą wypełnić i wysłać swoje „typy”. 

Co ciekawe, samochody rozpoczynają się od… 120 złotych! W przypadku jednośladów aukcje zaczynają się od 60 zł. Jeśli jednak myślałeś, że kupisz luksusowe Ferrari, czy Porsche za takie drobne, musimy cię rozczarować. 

Na liście nie ma żadnych prestiżowych pojazdów. Samochody są stosunkowo stare – mamy tu np. Audi A6 z 2002 roku, czy nawet Peugeota 106 z 1997 roku. Najświeższy na liście jest Renault Twizy, który po raz pierwszy pojawił się na rynku w 2014.

Te samochody możesz kupić:

monako-samochody-komornik

Jeśli zaś chodzi o dwukołowce, lista jest nieco bardziej rozbudowana. Znajdziesz tu m. in. Piaggio Zip, Hondę Swing, czy Yamahę Tmax. 

Aby złożyć ofertę, wystarczy wypełnić formularz i przesłać go pocztą do administracji księstwa Monako. Musi być złożona przed 19 marca 2021 roku. Najlepsza oferta na każdy samochód wygra aukcję. Określono jednak, że księstwo zastrzega sobie prawo do nałożenia minimalnej ceny na niektóre pojazdy lub też odmowy sprzedaży, jeśli oferty okażą się niewystarczające.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News