Dziadek pokonany przez dystrybutor. Próbował zatankować paliwo, ale diabelska maszyna była sprytniejsza

Dziadek pokonany przez dystrybutor. Próbował zatankować paliwo, ale diabelska maszyna była sprytniejsza

Podaj dalej

Każdy z nas miewa czasami gorsze dni. Ten łysy frustrat przekroczył jednak wszelkie granice, próbując pobić… dystrybutor z paliwem. Facet stracił nad sobą panowanie w chwili, gdy dowiedział się, że za paliwo musi zapłacić z góry. Kto by się nie zdenerwował, prawda?

Paliwo nie dla tego dziadka

dziadek-paliwo-dystrybutor-stacja-paliw

Incydent wydarzył się w kanadyjskim miasteczku Brandon i został zarejestrowany przez kamery bezpieczeństwa na stacji benzynowej. 

Na nagraniu widzimy, jak starszy pan zaczyna kopać i uderzać w dystrybutor z paliwem, podczas gdy pistolet do tankowania znajduje się w jego samochodzie. W końcu, zrezygnowany, wyciąga pompę paliwa, gdy zauważa, że nic się nie dzieje. 

Zamiast grzecznie odłożyć pistolet, facet zaczyna walić nim dystrybutor. Następnie rzucił nim w powietrza, wsiadł do samochodu i odjechał. 

Policja nie była zadowolona

– Nie był zadowolony z tego, że poproszono go o przedpłatę za paliwo i niestety zdecydował się wyładować emocje na dystrybutorze paliwa – powiedział rzecznik policji. – Otrzymaliśmy skargę na jego agresywne zachowanie, ponieważ wyrządził spore szkody. 

Dystrybutory paliwa z wymaganą przedpłatą to żadna nowość. Rozumiemy, że nie wszystkim może podobać się taki sposób zapłaty, ale z pewnością nie jest to akceptowalny sposób radzenia sobie z tym. 

Mężczyźnie postawiono zarzuty za uszkodzenie dystrybutora z paliwem. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News