Lubisz Top Gear i potrzebujesz trochę gotówki? Dostaniesz 5000 zł za obejrzenie wszystkich sezonów!

Lubisz Top Gear i potrzebujesz trochę gotówki? Dostaniesz 5000 zł za obejrzenie wszystkich sezonów!

Top_Gear

Podaj dalej

Jeśli należałeś do osób, które mówiły, że trzeba będzie im zapłacić, aby obejrzały jakiekolwiek odcinki Top Gear z Chrisem Evansem, masz szczęście. Jedna firma jest teraz gotowa to zrobić, a za obejrzenie wszystkich sezonów można zgarnąć ponad 5000 złotych. 

Duża kasa za obejrzenie Top Gear

jeremy-clarkson-top-gear

Nie chodzi oczywiście tylko o odcinki Top Gear z Chrisem Evansem. W zamian za obejrzenie wszystkich sezonów współczesnej ery brytyjskiego programu (mówimy tu o 236 odcinkach), firma Uswitch obiecuje dać jednemu szczęśliwemu fanowi gadżety Top Gear, a także 1000 funtów (5400 zł). 

Na obejrzenie 30 sezonów mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy ukończyli 18 lat, będą mieli 3 miesiąca. Wszystko po to, aby ustalić, która marka samochodowa była najczęściej prezentowana w serialu w ciągu ostatnich 19 lat. 

Wydaje się to marketingowym nonsensem. W warunkach nie ma mowy o oglądaniu Top Gear, a jedynie sprawdzeniem, czy konkurencja nie jest w żaden sposób promowana ani powiązana z BBC lub Top Gear. Ponadto, zwycięzca otrzyma wypłatę w ciągu 28 dni od udzielenia właściwych odpowiedzi. To z kolei będzie długo przed końcem 3-miesięcznego okna oglądania. Trzeba więc się spieszyć.

 

Zasady są trochę niejasne

Zasady są napisane dosyć niechlujnie i wykluczają się wzajemnie. W opisie czytamy, że zwycięzcy otrzymają maila przed czwartkiem 18 listopada, a jeden zwycięzca zostany wybrany w drodze losowania komputerowego… w piątek 22 listopada. Czyli 4 dni później. Chyba nie starczy czasu aby obejrzeć 30 sezonów do tego czasu?

Biorąc to wszystko pod uwagę, wydaje się, że można dostać 1000 funtów i nie obejrzeć nawet pół odcinka Top Gear. Byłby to idealny scenariusz, ponieważ obejrzenie 236 odcinków, z których każdy trwa około godzinę, oznaczałby zarobek 4,2 funtów (22 zł) za godzinę oglądania Top Gear. Nie jest to świetny wynik, ale musielibyście poświęcić na to mnóstwo czasu. Pewnie da się go spożytkować trochę lepiej. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News