Kierowco, tankujesz benzynę, Diesel lub LPG? Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Jest dużo, dużo taniej

Kierowco, tankujesz benzynę, Diesel lub LPG? Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Jest dużo, dużo taniej

diesel benzyna tankowanie

Podaj dalej

Kierowcy tankujący benzynę, paliwo typu Diesel, czy nawet LPG, przeżywają w ostatnich tygodniach istny koszmar. Ceny na stacjach paliw osiągają kosmiczne wartości, a posiadacze nie tylko paliwożernych samochodów szukają oszczędności. Jednym ze sposobów może być skorzystanie z tej wyjątkowej okazji. Jej szczegóły sprawdzisz klikając w ten link. 

Tańsze paliwo? SPRAWDŹ TUTAJ 

Nawet jeśli będziemy stosować się do wszystkich wskazówek eco drivingu i skutecznie obniżymy spalanie naszego samochodu… wizyta na stacji benzynowej i tak będzie bolesna. Benzyna i Diesel w wielu miejscach w Polsce kosztuje już grubo ponad 5 zł. Na ten moment podwyżki są nieco mniej bolesne dla kierowców jadących na LPG, ale oszczędności nigdy za wiele, prawda?

Benzyna i Diesel nie były tak drogie od kilku lat, a kierowcy niestety odczuwają to na własnych portfelach. Kolejny lockdown co prawda oznacza, że część z nas zostawi swoje samochody pod domem, ale… Część będzie także pozbawiona zarobków. Dlatego warto skorzystać z tej wyjątkowej promocji, która jest swoistym „win-win”. 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY TUTAJ

Dlaczego win-win? Wszak okres wymiany opon nie tylko zapukał do naszych drzwi, ale rozgościł się przy rodzinnym stole. Jeśli chcecie kupić opony na lato, nie ma lepszej okazji. 

Warto sięgnąć po opony premium nie tylko ze względów na to, aby zaimponować sąsiadom. Lepsze opony oznaczają większy poziom bezpieczeństwa, a nawet… mniejsze spalanie naszego samochodu. 

Ogumienie to jedyna powierzchnia styku naszego samochodu z nawierzchnią, więc nie można tego bagatelizować. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News