Cwaniak w BMW i wyprzedzanie nieoznakowanego radiowozu przy 156 km/h. Ukarało go jednak samo życie

Cwaniak w BMW i wyprzedzanie nieoznakowanego radiowozu przy 156 km/h. Ukarało go jednak samo życie

Podaj dalej

Nagranie z wideorejestratora umieszczonego w nieoznakowanym radiowozie pokazuje szaleńcze wyprzedzanie kierowcy BMW przy prędkości dochodzącej do 156 km/h. Policjanci ruszyli w pościg, jednak tego cwaniaka ukarało samo życie. Chwilę później roztrzaskał swoją Serię 3. 

Wyprzedzanie BMW i dalej lota!

cwaniak-bmw-wyprzedzanie-karma

Gdy policyjny radiowóz jechał prostym odcinkiem drogi, nagle został wyprzedzony przez BMW Serii 3. Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył, że swoje wyprzedzanie wykonał na policyjnym radiowozie. 

BMW jechało wówczas z prędkością około 154 km/h. Mimo bezpiecznego wyprzedzenia, kierowca kontynuował przyspieszanie. Ostatecznie osiągnął 190 km/h, wyprzedzając po drodze jeszcze kolejny pojazd. 

To w tym momencie policjanci postanowili ruszyć w pościg. Podczas gdy pędzące BMW było na tym etapie poza zasięgiem wzrostu, policjanci wypytywali przechodniów, czy nie widzieli pędzącego samochodu. Wkrótce policja jedzie dalej przez ulice małego miasteczka, aż w końcu trafili na BMW, które stało już… po wypadku z Audi A8. 

cwaniak-bmw-wyprzedzanie-karma

Ukarało go samo życie

Osoby na miejscu wypadku zdają się sugerować, że BMW wjechało w prawy zakręt ze zbyt dużą prędkością i uderzyło w bok Audi jadącego w przeciwnym kierunku. To jednak tylko hipoteza. W każdym razie, oba samochody odniosły sporo szkód. 

W przypadku Audi widzimy, że zarówno przednie jak i tylne drzwi po stronie kierowcy są rozbite. Tylne koło również wydaje się być uszkodzone. Jeśli zaś chodzi o BMW, jego przednia część została całkowicie uszkodzona. Ucierpiał w szczególności panel boczny po stronie kierowcy. Cóż, tego cwaniaczka ukarało samo życie! 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News