Diesel i benzyna dużo taniej! Skoda zadba o portfele kierowców. Rewolucyjna funkcja wchodzi w życie!

Diesel i benzyna dużo taniej! Skoda zadba o portfele kierowców. Rewolucyjna funkcja wchodzi w życie!

diesl paliwo tankowanie

Podaj dalej

Skoda wprowadza do swoich samochodów innowacyjną funkcję, która ułatwi kierowcom życie, a także zadba o ich portfel. „Marketplace” będzie informował o zniżkach na pobliskich stacjach benzynowych, czy sklepach z żywnością. Za litr paliwa Diesel czy benzyny zapłacisz po prostu mniej!

Diesel taniej z tą aplikacją

skoda-superb-2021-diesel-tdi

Nowa funkcja zostanie początkowo uruchomiona w Czechach. Skoda współpracuje z różnymi firmami, oferując swoim kierowcom najlepsze lokalne oferty i rabaty. Diesel za drogi? Ale spokojnie! Twój samochód o to zadba! 

Wszystko będzie sparowane z nawigacją satelitarną. Kierowcy otrzymają powiadomienie za pośrednictwem systemu multimedialnego o wykryciu lokalnych promocji. 

Ale jak to? Diesel taniej?

Jeśli kierowca zdecyduje się przyjąć ofertę, system nawigacji skieruje go na miejsce, a kod z promocją zostanie wysłany na maila. Pozwoli on aktywować promocję przy kasie. Kierowcy będą musieli wcześniej aktywować aplikację Skoda Connect i zarejestrować się w funkcji Marketplace, aby korzystać z nowej usługi online. 

KIEROWCO! SPÓŹNIŁEŚ SIĘ Z WYMIANĄ OPON? SPRAWDŹ NAJLEPSZE OFERTY!

skoda-diesel-benzyna-tankowanie

Skoda robi to dobrze

System działa już w Czechach, choć obecnie współpracuje tylko ze stacjami benzynowymi. Skoda twierdzi jednak, że wraz z rozwojem Marketplace, do funkcji zostaną dodane supermarkety, hotele, restauracje i myjnie samochodowe. 

Aby usługa była dostępna, Skoda musi mieć najnowszy system multimedialny marki. Znajdziemy go w modelach Scala, Superb, Kamiq, Karoq, Kodiaq i Octavia. Firma ma nadzieję, że technologia zostanie wkrótce wprowadzona w całej gamie Skody. Ale Skoda chce też jak najszybciej wprowadzić ją na inne rynki.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News