Cwaniak w Peugeocie chciał się pojedynkować z kierowcą Golfa. Ten wyciągnął batona i było po sprawie

Cwaniak w Peugeocie chciał się pojedynkować z kierowcą Golfa. Ten wyciągnął batona i było po sprawie

Podaj dalej

Załatwianie drogowych sporów za pośrednictwem przemocy to jedna z najgłupszych rzeczy, o jakich słyszała ludzkość. Niestety, na polskich drogach nie brakuje cwaniaków, chcących udowodnić innym swoją wyższość z pomocą siły. Tym razem jednak cwaniak z Peugeota trafił na „sprytniejszego” od siebie kierowcę Golfa.

Dwóch cwaniaków i baton

cwaniak-peugeot-golf-baton-palka-teleskopowa2

Takie zachowanie jak na poniższym filmie powinno być surowo karane. Na nagraniu z wideorejestratora obserwujemy dwóch kierowców – Peugeota 206 i Volkswagena Golfa dojeżdżających do skrzyżowania. 

Gdy panowie zbliżają się do świateł, kierowca Golfa zjeżdża na lewy pas. Z filmu niestety nie wynika, jaki był powód całej agresji. Wydaje się, że przez dłuższy czas gość w Golfie siedział na zderzaku Peugeota, jednak to tylko domysły.

Let’s get ready to rumble!

Po zatrzymaniu obu samochodów, jako pierwszy ze swojego samochodu chce wyskoczyć kierowca Peugeota. Drzwi się otwierają, jednak kierowca nie zdążył nawet postawić nogi na asfalcie. Na ten ruch szybko zareagował drugi cwaniak w Golfie, który wyskoczył z samochodu z… pałką teleskopową. 

cwaniak-peugeot-golf-baton-palka-teleskopowa

Baton, bo tak przyjęło się również nazywać pałkę teleskopową, zadziałał na kierowcę Peugeota, który nie miał już ochoty na konfrontację. Trzeba przyznać, że w tej sytuacji wyjątkową głupotą popisali się obaj panowie. 

A skoro gość z Golfa był taki mocny, to dlaczego musiał wspierać się teleskopowym przedłużeniem pewnej części ciała? Tak czy owak, mamy nadzieję, że film oprócz na YouTube, trafił także na policję. Ponadto, pałka teleskopowa powinna służyć do wyłącznie do samoobrony!

Długo wyczekiwana funkcja w końcu trafia do Google Maps! Kierowcy będą zachwyceni

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News