Polscy kierowcy coraz chętniej decydują się na takie opony. To dobry sposób na oszczędność?

Polscy kierowcy coraz chętniej decydują się na takie opony. To dobry sposób na oszczędność?

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2

Podaj dalej

Zima już chyba na dobre odpuściła, a kierowcy mogą już wymieniać opony na letnie. Coraz więcej zmotoryzowanych Polaków decyduje się jednak na ogumienie wielosezonowe. Czy to dobry sposób na oszczędność? A może jednak warto kupić letnie i zimowe? Zapoznaj się z tą technologią bliżej – TUTAJ. 

Jakie wybrać?

Opony wielosezonowe są dziś lepsze niż kiedykolwiek, jednak taki rodzaj ogumienia nie zadowoli każdego kierowcy. Są one adresowane do bardzo konkretnego odbiorcy. Dla kogo więc odpowiednie będą dwa rodzaje opon na lato i zimę, a dla kogo wielosezonowe? Sprawdź TUTAJ. 

Wymiana opon to bardzo ważny punkt w kalendarzu każdego kierowcy. Dla jednych oznacza to możliwość założenia letnich, większych felg, dla innych z kolei wiąże się z dość przykrym obowiązkiem zakupu nowych opon. 

Jeśli chcesz kupić dobre opony w przystępnej cenie, koniecznie skorzystaj z tej promocji. 

Dlaczego warto kupić nieco droższe opony – nawet w promocji? Dzięki zastosowanym technologiom na takim ogumieniu przejedziemy po prostu więcej kilometrów. Jeśli więc przeliczymy cenę za przejechany kilometr, okaże się, że droższe opony wcale nie są… droższe. 

Ponadto, oferują one zdecydowanie większe bezpieczeństwo i frajdę z jazdy. Każdy, kto miał okazję jeździć na lepszych oponach wie, jaką pewność daje odpowiednia technologia znajdująca się na powierzchni styku samochodu z nawierzchnią. 

Jakby tego było mało, porządne gumy będą w stanie też zmniejszyć zużycie paliwa w naszym samochodzie. Od tego, jak dużo kilometrów robicie, powinno zależeć jakie opony wybierzecie. Sprawdźcie najnowszą technologię TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News