Benzyna, Diesel i LPG tańsze o połowę! Polscy kierowcy chętnie korzystają z tej ulgi na paliwo

Benzyna, Diesel i LPG tańsze o połowę! Polscy kierowcy chętnie korzystają z tej ulgi na paliwo

vat akcyza diesel benzyna

Podaj dalej

Benzyna i Diesel są dziś bardzo drogie, ale nie musimy wcale przyzwyczajać się do wysokich cen na stacjach paliw. Liczne promocje i ulgi pozwalają zatankować nasze samochody dużo taniej. Jeśli skorzystacie z TEJ PROMOCJI, będziecie mogli zatankować nawet pół baku za darmo.

Tanie tankowanie – sprawdź tutaj

Tankowanie na stacji paliw wiąże się dziś z dużym bólem głowy. Niestety, ceny za litr benzyny czy paliwa typu Diesel w postaci 5,50 zł już nikogo nie dziwią. O cenach takich, jak przed rokiem, możemy tylko pomarzyć. Na szczęście istnieją sposoby, aby napełnić bak naszych samochodów taniej. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj. 

Czy kierowcy mogą liczyć na jakieś zmiany na rynku cen? Niestety, ale eksperci nie mają tutaj dobrych wiadomości. Rosnące ceny ropy w połączeniu ze zbliżającymi się wakacjami i dużym popytem na paliwo nie nastrajają optymizmem. Musimy liczyć się z tym, że w lipcu i sierpniu benzyna i Diesel będą jeszcze droższe. Podwyżki z pewnością nie ominą także paliwa LPG, jednak tutaj różnice nie powinny być tak drastyczne.

LPG, benzyna i Diesel dużo taniej

Dlaczego warto skorzystać z tej promocji? Przede wszystkim tańsza benzyna i Diesel – ale także dodatkowy komplet opon. Kusząca cena w promocji pozwoli wam zaoszczędzić na oponach, jeśli będziecie musieli zmienić komplet na jesień. warto pomyśleć o tym wcześniej, bowiem teraz ceny są dużo niższe. Inna sprawa, że opony często ulegają uszkodzeniu.

Jeśli zaś chodzi o ceny paliw – warto skorzystać także z licznych poradników, jak zmniejszyć spalanie w naszym samochodzie. Stosując się do kilku prostych rad, możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Przy obecnych cenach, zyski z eco drivingu będą dużo większe niż wcześniej.

Twój Diesel za dużo pali? Oto 7 prostych trików, które pozwolą ci zmniejszyć spalanie nawet o 2-3 l/100 km

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News