Fabrycznie nowy Polonez trafił na sprzedaż

Fabrycznie nowy Polonez trafił na sprzedaż

Podaj dalej

Jeśli jesteście zwolennikami polskiej motoryzacji lat 90-tych, to mamy dla was świetną wiadomość. Do sprzedania jest fabrycznie nowy Polonez z symbolicznym przebiegiem. Problem może stanowić cena, jaką właściciel życzy sobie za pojazd.

FSO Polonez produkowany był od 1978 roku i przetrwał na liniach montażowych najdłużej, bo aż do 2002 roku, stając się ostatnim masowo produkowanym polskim samochodem osobowym po wojnie.

Można tak o nim powiedzieć, ponieważ wprowadzone z biegiem lat liczne „liftingi” i modyfikacje, uczyniły z niego w pełni krajową konstrukcję.

W internecie często pojawiają się ciekawe oferty sprzedaży samochodów. Tak jest i tym razem. Na jednej z polskich platform handlowych pojawiła się właśnie bardzo ciekawa oferta, której przedmiotem jest Polonez Caro Plus z przebiegiem zaledwie 295 kilometrów.

Zakupiony przez pierwszego i jedynego właściciela w Polmozbycie w Dębicy pojazd stoi na oryginalnych oponach, a jego jedynym mankamentem jest delikatna rysa na tylnych drzwiach.

Właściciel chwali się również, że wszystkie części i elementy samochodu są fabrycznie nowe. Chętni na zakup tak dobrze zachowanego Poloneza muszą przyszykować całkiem pokaźną sumę. Sprzedający wycenił auto na 50 tysięcy złotych.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News