Fabrycznie nowe BMW E30 323i na sprzedaż

Fabrycznie nowe BMW E30 323i na sprzedaż

Podaj dalej

BMW E30 to przez wielu kolekcjonerów jeden z najbardziej poszukiwanych youngtimerów. Ceny egzemplarzy w dobrym stanie oscylują w okolicach nawet 50 tys. zł. Tutaj mamy jednak do czynienia z prawdziwą perełką.

Do kupienia jest ponownie E30 w wersji coupe z 1985 roku, który jest utrzymany w stanie fabrycznym. Samochód jest praktycznie nie używany, a na liczniku widnieje przebieg skromnych 260 kilometrów.

Wyjątkowe BMW posiada piękny, oryginalny czerwony lakier, sportową – pięciostopniowa skrzynię biegów, oryginalne fotele Recaro, mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu,
skórzaną kierownicę i radio kasetowe. Wersja 323i uchodzi za bardzo poszukiwaną. Pod jej maską znajdziemy 2,3-litrowy silnik benzynowy, który generuje około 150 KM.

Pojazd został kupiony w 2014 roku przez kolekcjonera BMW, który do tej pory trzymał go w ogrzewanym garażu. Wcześnie właściciel chciał za ten samochód  69 900 euro – niemal tyle samo, co za nowe BMW M3. Dzisiaj auto szuka ponownie nowego właściciela. Aktualna cena? 47 990 euro.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News