Co się stanie jeśli do baku wlejesz kolorowy atrament z drukarki?

Co się stanie jeśli do baku wlejesz kolorowy atrament z drukarki?

YYGs-WFvSn28n4oM2Txkyg

Podaj dalej

Motoryzacja pełna jest pytań pozostających bez odpowiedzi. Jak szybko możemy naprawdę pojechać? Na jak długo wystarczy nam paliwa? Czy jesteśmy w stanie stworzyć idealny samochód?

Panowie prowadzący na YouTube kanał Garage54 postanowili zająć się jednak pytaniami pokroju: Co się stanie, jeśli napełnimy bak tuszem z drukarki?

W odpowiedzi na niektóre komentarze i filmy krążące po sieci, chłopaki postanowili sprawdzić, czy wlanie do baku kolorowego tuszu faktycznie będzie miało jakikolwiek efekt.

Zaczynają od napełnienia plastikowej butelki benzyną, do której dolewają czerwony atrament z drukarki. Cały zestaw podłączają bezpośrednio do gaźnika, aby przetestować samochód bez uszkodzenia zbiornika.

To nie przynosi jednak pożądanego efektu, więc chłopaki próbują innej metody i dolewają atramentu bezpośrednio do wlotu.

Ponownie, metoda zawodzi.

Za trzecim razem panowie próbują innego tuszu i dym wychodzący z rury wydechowej w mgnieniu oka staje się pomarańczowy.

To wzbudziło w aktorach tego widowiska ekscytację. Kolejne próby odbywają się w towarzystwie innych kolorów atramentów, a dym wydobywający się z samochodu zmienia barwy na niebieski i różowy.

Odpowiedź na pytanie brzmi więc: jeśli dodacie do swojego zbiornika trochę atramentu otrzymacie kolorowy dym!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News