Aston Martin Vanquish w nowym nadwoziu

Aston Martin Vanquish w nowym nadwoziu

Aston Martin Vanquish w nowym nadwoziu

Podaj dalej

Aston Martin w październiku zapowiedział powstanie modelu Vanquish Zagato Shooting Brake. Do dziś nie zdradzono szczegółów projektu i fani marki mogli sobie jedynie wyobrażać, jak może wyglądać nowy model z nadwoziem od włoskiego studia projektowego.

Teraz się to zmieniło i Aston Martin Vanquish Zagato Shooting Brake został zaprezentowany na pierwszych fotografiach.

Auto jak widać łączy w sobie charakterystyczną dla brytyjskiej marki linię nadwozia z imponującymi elementami stworzonymi przez Zagato. Całość powinna usatysfakcjonować wszystkich miłośników rodziny modeli Zagato.

Bardzo efektownie prezentuje się przeszklony dach, który pozwala od góry zerknąć na pięknie wykończone skórą wnętrze. Zadbano o liczne elegancko wkomponowane elementy z włókna węglowego. Jak to bywa w autach segmentu premium, nowy model perfekcyjnie łączy sportowy charakter z maksymalną wygodą i luksusem.

Jeżeli ktoś będzie chciał sprawdzić to auto na torze, z pewnością się nie zawiedzie. Prezentowana maszyna ma korzystać z napędu Vanquisha S. Tak więc pod maską znajdziemy 5,9-litrową V12-kę o mocy 592 KM. Producent wyprodukuje tylko 99 sztuk nowego modelu, a więc kto pierwszy ten lepszy. Cena nie jest jeszcze znana.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News