Żona Michaela Schumachera odpowiada na zarzuty byłego menedżera

Żona Michaela Schumachera odpowiada na zarzuty byłego menedżera

50 interakcji

Podaj dalej

Kilka dni temu portal onet.pl poinformował, że były menedżer Miochaela Schumachera – Will Weber, oskarżył żonę kierowcy o ukrywanie prawdy na temat stanu zdrowia legendy F1. Teraz Corinna Schumacher odniosła się do tych zarzutów.

Stan zdrowia najbardziej utytułowanego kierowcy w historii Formuły 1 jest pilnie strzeżoną tajemnicą już od wielu lat. Dostęp do niego mają tylko nieliczni, ponieważ żona kierowcy – Corinna pieczołowicie dba o to, aby rehabilitacja męża odbywała się w całkowitym spokoju.

Willi Weber powiedział ostatnio, że prawda o stanie Michaela Schmachera może być zupełnie inna od tej, którą żona sportowca co jakiś czas podaje mediom. Weber dodał, że zabroniono mu jakichkolwiek odwiedzin u Michaela, ponieważ Corinna boi się, że mógłby zdradzić światu jaka jest faktyczna kondycja 7-krotnego mistrza świata.

Chciałbym wiedzieć, jak sobie radzi, uścisnąć jego dłoń czy pogładzić po twarzy. Niestety Corinna to odrzuca. Prawdopodobnie boi się, że zobaczę, co się dzieje i podam prawdę do wiadomości publicznej – wyznał Weber.

Teraz w rozmowie z magazynem „She’s Mercedes” Corinna odniosła się do tych zarzutów.

Corinna Schumacher dla „She’s Mercedes”: Jest teraz w najlepszych rękach i robimy wszystko, co możemy, aby mu pomóc. Spróbujcie zrozumieć, że podążamy za pragnieniem Michaela. On chciał, by zachować jego stan zdrowia w tajemnicy. Od zawsze takie delikatne sprawy, jak stan zdrowia zachowywaliśmy w tajemnicy – powiedziała Corinna Schumacher zagranicznej prasie.

Kubica przeprosił Verstappena za incydent podczas GP Brazylii

źródło: onet.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News