Wyjątkowy prezent dla nieuleczalnie chorego chłopca. Przed domem znalazł bolid F1

Wyjątkowy prezent dla nieuleczalnie chorego chłopca. Przed domem znalazł bolid F1

11

Podaj dalej

Lewis Hamilton zadedykował swoje zwycięstwo w wyścigu o Grand Prix Hiszpanii Harry’emu Shawowi. Chłopak jest chory na nieuleczalną odmianę raka, jednak tuż przed wyścigiem swoją wiadomością natchnął największego idola.

Harry Shaw podczas wizyty w szpitalu wysłał wiadomość do Lewisa Hamiltona. Chłopiec życzył w niej powodzenia swojemu ulubieńcowi. Później przeniósł się już do swojego domu. Lekarze są bezsilni i postanowili, że najlepiej będzie, kiedy mały Harry właśnie tam spędzi swoje ostatnie dni.

W wideo na Instagramie chłopiec powiedział: Cześć Lewisie Hamiltonie. Życzę ci zwycięstwa w wyścigu w Hiszpanii, dziękuję za prezenty. Uściski od Harrego, do widzenia.

W odpowiedzi Lewis napisał: Harry, nawet nie wiesz ile ta wiadomość dla mnie znaczy. Bardzo ci za nią dziękuję, jesteś moją inspiracją. Postaram się uczynić cię dumnym. Jesteś bardzo silnym chłopakiem, chciałbym być tak silny jak ty. To dla ciebie ciężki okres, mam nadzieję że wszyscy się za ciebie modlą i życzą ci jak najlepiej. Wysyłam uściski, niech bóg cię błogosławi. Twój przyjaciel, Lewis.

Hamilton następnie wygrał wyścig o Grand Prix Hiszpanii i jak powiedział w wywiadzie, zwycięstwo zadedykował Harry’emu. To jednak nie wszystko. Mercedes wysłał pod dom chłopca jeden ze swoich bolidów oraz trofeum, które wygrał w Barcelonie Hamilton.

Tata chłopaka powiedział później: Nie znam Lewisa, ale jego gesty i wiadomości pokazały jak sympatyczną i fantastyczną osobą on jest. Jego słowa po Grand Prix w kierunku Harrego i ta dedykacja naprawdę dużo dla niego znaczyły. Mama Harry’ego dodała: To przynosi uśmiech na jego twarz w okresie, w którym daleko mu do szczęścia i zabawy. To niesamowite widzieć, że Harry się uśmiecha.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News