WSMP: Miękoś znów wygrywa, Szcześniak pozostaje na pozycji lidera w sprincie

Mariusz Miękoś zwyciężył w kolejnym wyścigu weekendu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na Torze Poznań. Drugie miejsce zajął Jędrzej Szcześniak, trzeci był Przemysław Milewski. Takie wyniki oznaczają, że Szcześniak pozostaje na prowadzeniu w wyścigu o koronę mistrza Polski w sprincie.

Po wczorajszym zwycięstwie, również dzisiaj Mariusz Miękoś okazał się bezkonkurencyjny na Torze Poznań. Właściciel wyścigowej szkoły Fastline Racing Academy jadący Lamborghini Huracanem Super Trofeo na początku wyścigu oddał na chwilę prowadzenie  Jędrzejowi Szcześniakowi, ale po udanym manewrze wyprzedzania udało się łodzianinowi dowieźć do mety kolejne zwycięstwo w sprincie.

Na drugim miejscu do mety dojechał reprezentant zespołu Daftracing, Jędrzej Szcześniak. Kierowca startujący Porsche do zwycięzcy stracił nieco ponad sekundę, jednak od razu musimy dodać, że w dalszym ciągu znajduje się on na prowadzeniu w wyścigu po kolejny tytuł mistrza Polski.

Na ostatnim stopniu podium stanął dziś startujący w BMW E36 Przemysław Milewski, który okazał się też najlepszym w klasie D4 3500. Na drugim miejscu w klasie i na czwartym ogólnie zaobserwowaliśmy Gosię Rdest w Seacie Leonie, z kolei pierwszą piątkę uzupełnił Marek Wolf w BMW M3.