WRC: Kajetan Kajetanowicz potwierdził tylko Rajd Niemiec

WRC: Kajetan Kajetanowicz potwierdził tylko Rajd Niemiec

81 interakcji

Podaj dalej

Lotos Rally Team poinformował, że po Rajdzie Sardynii załoga Kajetan Kajetanowicz/Maciek Szczepaniak pojawi się w stawce WRC2 podczas Rajdu Niemiec (16-19 sierpnia).

Będzie to pierwszy start Kajetanowicza w Rallye Detuschland. 9 występów na koncie w imprezie rozgrywanej m.in. pośród winnic w Nadrenii-Palatynacie ma jego pilot. Szczepaniak najlepszy wynik osiągnął w 2012 r., gdy razem z Michałem Kościuszką (Mitsubishi Lancer Evo IX) wygrali klasyfikację PWRC, zajmując przy tym 13. miejsce w generalce.

Kajetan Kajetanowicz: Po Rajdzie Sardynii wiemy o swoich mocnych stronach, ale też z pokorą patrzymy w przyszłość, świadomi braku doświadczenia. Naszym drugim startem w sezonie będzie Rajd Niemiec, z wąskimi i szybkimi próbami wytyczonymi w bardzo ciekawych krajobrazach winnic, gór i poligonów. Docierały do mnie głosy od kibiców, którzy mówili, że chcą nas oglądać w Niemczech, bo jest to najbliższa runda dla naszego kraju. Dlatego też tym bardziej cieszę się, że mogę im zakomunikować nasz start już teraz. Dla zespołu Lotos Rally Team cel się nie zmienia: pamiętamy, że w każdym z tegorocznych rajdów jesteśmy „świeżakami”. Mimo tego zgodnie z obietnicą, ale też i ambicją, na pewno damy z siebie wszystko.

Zespół Kajetanowicza nie podał informacji o kolejnych tegorocznych startach w WRC2, których ma być minimum 4. Decyzje mamy poznać po zakończeniu Rajdu Niemiec.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News