Wirtualne paliwo, prawdziwa pasja – Triton Racing łączy się z devils.one

Wirtualne paliwo, prawdziwa pasja – Triton Racing łączy się z devils.one

38 interakcji
Copy of samochod 2

Podaj dalej

Czołowa polska organizacja sportów elektronicznych – devils.one łączy siły z Triton Racing – wiodącą polską organizacją simracingową, odnoszącą sukcesy na wirtualnych torach wyścigowych całego świata. Efektem tej kooperacji jest DV1 Triton Racing.

Triton Racing to wielokierunkowy projekt. U jego podstawy są ludzie, którzy w tej branży działają od ponad 20 lat. W pełni polski skład kierowców należy do światowej czołówki, w której rywalizują w najbardziej prestiżowych zawodach.

Ich szeroki wachlarz umiejętności potwierdzają liczne sukcesy zarówno w wyścigach sprinterskich, jak i w wyczerpujących zawodach długodystansowych. Jako nieliczni na świecie przygotowują kierowców z motorsportu do ich startów na prawdziwych torach, a jako jedyni dostarczają spersonalizowane rozwiązania sprzętowe, budując własne symulatory.

Devils.one jest zaś profesjonalną organizacją esportową, której zawodnicy podnoszą trofea w Polsce i na świecie. Diabły stacjonują w Esports Performance Center – najnowocześniejszym w tej części Europy centrum treningowym dla esportowców. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do treningu, współpracy ze specjalistami z dziedzin sportu, dietetyki i psychologii sportowej, devils.one wyróżnia się na tle innych organizacji.

Rozwój technologii i oprogramowania, szczególnie w ostatnich latach, spowodował, że ta dziedzina gier komputerowych przeszła rewolucję. W dzisiejszych czasach to już nie tylko rozrywka, ale przede wszystkim rozbudowane narzędzie treningowe dla prawdziwych kierowców rajdowych i wyścigowych.

Najlepszym dowodem na to jest możliwość spotkania na serwerze online pomiędzy weekendami Grand Prix kierowców królowej motorsportu – Formuły 1. To przenikanie ze światem rzeczywistym jest widoczne na każdym kroku, co czyni simracing wyjątkowym na tle innych esportów.

Zarówno Triton Racing, jak i devils.one uważają Simracing za esport przyszłości. W tej współpracy obie organizacje dzielą się swoim doświadczeniem. Triton posiada bezkonkurencyjną w kraju wiedzę w dziedzinie simracingu. To nie tylko skuteczna metodyka w przygotowaniu do motorsportu, ale również trening psychomotoryczny, który można zastosować w całym esporcie. Devils.one gwarantuje know-how w obszarze sportów elektronicznych, zaplecze Esports Performance Center i zasoby pozwalające dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Arkadiusz Polok, szef Triton Racing: Widzę ogromny potencjał we współpracy z devils.one. Zdecydowaliśmy się na taki krok, gdyż zauważyliśmy wiele cech wspólnych pomiędzy naszymi organizacjami. Oba projekty charakteryzuje najwyższy poziom profesjonalizmu, a także bardzo nowatorskie – analityczne i wręcz naukowe podejście do zagadnienia. To mi się podoba! Nasze know-how znakomicie się uzupełnia i razem będziemy w stanie szybciej osiągnąć długoterminowe cele wznosząc przy tym polski esport na arenie międzynarodowej na znacznie wyższy poziom.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News