Udomowiony lew

Udomowiony lew

Podaj dalej

Sportowe samochody mają z natury dostarczać czystej przyjemności i bardzo szybko przepalać niezliczone ilości benzyny, powodując u kierowcy niekończący się ból pleców i zawiść sąsiadów.

DSC_0157

BMW modelem M550d pokazuje, że można stworzyć wielozadaniową maszynę, która da sporo rozrywki nawet najbardziej wybrednemu kierowcy, przy jednoczesnym zachowaniu ogromnego komfortu i walorów ekonomicznych.

Tuż przed drugą rundą Rajdowych Mistrzostw Świata zagościło u nas BMW M550d – jeden z flagowych modeli marki. Losy Rajdu Szwecji spędzały sen z powiek wielu osobom, jednak nam nowa beemka pomagała w wyleczeniu tych problemów.

IMG_1599

Odwożąc auto do Warszawy poznaliśmy je z najlepszej strony – w trasie jest po prostu idealne. Niesamowicie komfortowe i nawet jadąc dobrym, dynamicznym tempem potrafi utrzymać spalanie na poziomie 9-10 litrów. W samochodzie ważącym dwie tony i rozpędzającym się do setki w mniej niż 5 sekund!

DSC_0116

W Warszawie spotykamy się z Tomkiem Grycem i przekazujemy mu kierownicę samochodu. – Samochód prowadzi się bardzo dobrze, a zawieszenie pracuje naprawdę cicho i wybiera wszystkie nierówności. Nawet na kiepskich drogach po prostu się płynie i nie trzeba przejmować się niczym. To na pewno jest też sporym plusem na autostradach, gdzie auto będzie bardzo stabilne nawet przy dużych prędkościach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News