Totalny chaos w Williamsie. Zespół niczego się nie nauczył?

Totalny chaos w Williamsie. Zespół niczego się nie nauczył?

85 interakcji

Podaj dalej

Zespół Williamsa jest obecnie na samym dnie światka F1 i nic nie wskazuje na to, aby miał się z niego podnieść. W takich okolicznościach w królowej sportów motorowych przyjdzie zadebiutować Nicholasowi Latifiemu.

Od dwóch lat nikt nie traktuje poważnie zespołu Williamsa. Ekipa jest czerwoną latarnią F1, a w zeszłym roku zdobyła tylko jeden punkt. Tego nieprawdopodobnego jak na okoliczności wyczynu dokonał oczywiście Robert Kubica.

Nic nie wskazuje na to, aby sytuacja w zespole miała się polepszyć. W Williamsie panuje totalny chaos a o potencjalnych problemach już mówi nowy w zespole Nicholas Latifi. Kanadyjczyk będzie w tym roku partnerem George’a Russella.

Oczywiście Latifi stwierdził w rozmowie z włoskimi dziennikarzami, że dołącza do znakomitego zespołu, natomiast prawda jest brutalna i Kanadyjczyk od razu powiedział, że są pewne problemy, ale jest pewny tego, że szybko uda się je rozwiązać.

Nie mieliśmy zatem jeszcze nawet zimowych testów, a w ekipie już panuje niepokój. Czyżby Williams niczego się nie nauczył?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News