Tak wygląda najnowsze Subaru Impreza po liftingu. Model 2020 na początek jako JDM

Tak wygląda najnowsze Subaru Impreza po liftingu. Model 2020 na początek jako JDM

4193b433-2019-subaru-impreza-jdm-10

Podaj dalej

Subaru oficjalnie zaprezentowało fotografie poliftingowego modelu Impreza, który na razie będzie dostępny tylko na rynku japońskim.

Data debiutu w pozostałych krajach nie jest na razie znana. JDM-owa Impreza posiada przeprojektowany przód z nowymi reflektorami. Grill stał się wyraźnie smuklejszy, a dolny wlot powietrza rozciąga się na całej szerokości poszycia zderzaka. Zmianie uległ też design tylnych lamp oraz felg.

We wnętrzu znajdziemy kosmetyczną aktualizację konsoli środkowej z nowym infotainmentem wyposażonym w Android Auto i Apple Car Play. Choć nie podano zbyt wielu szczegółów, elektroniczne systemy mają mieć możliwość zapamiętywania pozycji fotela kierowcy oraz ustawienia lusterek. Precyzyjne parkowanie ma ułatwić dodatkowa, szerokokątna przednia kamera oraz ruchome lusterka podczas cofania.

W Japonii dostępne będą dwie wersje nadwozia sedan i hatchback. W ofercie znajdą się tylko silnik benzynowe typu bokser o pojemnościach 1,6 litra (113 KM/148 Nm) oraz 2 litry (152 KM/196 Nm). Nie zabraknie rozbudowanego asystenta jazdy EyeSight z adaptacyjnym tempomatem, informacją o ruszeniu poprzedzającego pojazdu, asystentem utrzymania pasa ruchu, przedkolizyjnym hamowaniem awaryjnym i antykolizyjnym zarządzaniem przepustnicą.

Subaru Impreza 2020 JDM – galeria zdjęć

Nowa generacja Subaru WRX STI jeszcze w 2020 r. Pod maską wyraźnie mniejszy silnik

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News