Ta 12-osobowa rodzina otrzymała właśnie nowego Hyundaia całkowicie za darmo

Ta 12-osobowa rodzina otrzymała właśnie nowego Hyundaia całkowicie za darmo

2020-hyundai-palisade-for-12-member-family-in-ohio (1)

Podaj dalej

W Stanach Zjednoczonych debiutuje właśnie Hyundai Palisade, którego cena wyjściowa jest niższa o 140 dolarów od siostrzanej Kii Telluride. Jednakże, w przypadku leasingu Hyundai okazuje się dużo droższy. Jedna rodzina z Ohio nie zapłaci jednak za nowego Palisade’a ani centa.

Trzyrzędowy SUV pochodzący z południowo-koreańskiej firmy został wręczony 12-osobowej rodzinie przez salon Preston Hyundai. Oto cała historia.

Rodzina Beauchene’ów jest pierwszą, do której trafił nowy Palisade w Stanach Zjednoczonych. Amerykański oddział Hyundai Motor zdecydował się wspomóc rodzinę, która poruszyła serca milionów w programie Good Morning America w listopadzie zeszłego roku.

Przed powiększeniem się ich rodziny, Don i Michelle w 2018 roku mieli sześcioro dojrzałych dzieci. Ich plany przejścia na emeryturę zmieniły się jednak drastycznie gdy adoptowali czworo dzieci, z których wszystkie są przybranym rodzeństwem.

Hyundai zaprosił całą rodzinę na debiut nowego Palisade’a na ubiegłorocznych targach Los Angeles Auto Show. Producent zdecydował się wręczyć egzemplarz dużego SUVa rodzinie, aby uczcić hojność Dona i Michelle i pomóc im w wychowaniu dzieci. Do ich rodziny należą teraz Don, Michelle, Dan, Dustin, Hilary, Regan, Brittany, Maddie, Lily, Lucy, London, Brooklyn i – oczywiście – nowy Palisade.

Michelle i Don jak nikt inny zasługują na całkowicie nowego Hyundaia Palisade. Ucieleśniają oni ducha Hyundaia, aby sprawiać życie lepszym – powiedział szef działu marketingu Hyundai Motor America, Dean Evans.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News