Znamy ceny paliw na przyszły tydzień! Po ile będzie benzyna, diesel i LPG od 6 grudnia? Dobre informacje!

Znamy ceny paliw na przyszły tydzień! Po ile będzie benzyna, diesel i LPG od 6 grudnia? Dobre informacje!

kierowcy paliwo diesel

Podaj dalej

Poznaliśmy prognozowane ceny paliwa na przyszły tydzień zaprezentowane jak zawsze przez analityków e-petrol.pl. Dzięki temu wiemy już, jakich cen benzyny, diesla i LPG można spodziewać się na stacjach benzynowych w tygodniu od 6 grudnia do 12 grudnia. Jak to wszystko będzie wyglądało i czego możemy się spodziewać na stacjach benzynowych?

PILNE: Od 6 grudnia dobre informacje dla kierowców! Ceny paliwa będą nieco niższe niż dotychczas!

paliwo diesel letnie zimowe
fot. pixabay

Od poniedziałku 6 grudnia kierowcy za litr diesla będą płacić od 5,95 do 6,06 złotych. Jest to obniżka o 4 grosze w porównaniu do ubiegłego tygodnia. Można zatem powiedzieć, że są to delikatnie pozytywne informacje dla polskich kierowców. Jeśli chodzi o benzynę Pb98 to ceny paliwa będą oscylowały około 6,18 do 6,33 złotych za litr. Nieco taniej sytuacja wygląda w przypadku benzyny Pb95, której litr będzie kosztował nawet w niektórych miejscach w Polsce około 5,91 złotych.

Jak widzicie zatem są już delikatne obniżki cen paliwa względem poprzednich miesięcy. Oczywiście, w dalszym ciągu sytuacja nie jest do końca optymistyczna, jednak mimo wszystko trzeba docenić fakt, że małymi kroczkami wygląda to wszystko lepiej. Średnia cena jaką trzeba będzie zapłacić za litr LPG w przyszłym tygodniu będzie wynosiła od 3,23 do 3,29 zł za litr w zależności od regionu w naszym kraju.

Benzyna, diesel i LPG idą nieco w dół, jeśli chodzi o ceny. Oby tak było dalej, czekamy na kolejne obniżki

diesel benzyna paliwo

Nie pozostaje mieć nadziei, że ceny paliwa jeszcze nieco spadną w najbliższym czasie. Czekamy na zapowiadaną przez rząd tarczę i obniżkę cen o te 20-30 groszy. To sprawi, że na pewno będzie nam nieco lżej w portfelach i nie będziemy musieli już oglądać każdej złotówki, jaką płacimy na stacjach benzynowych za diesel, benzynę i LPG.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News