Wreszcie świetne informacje dla kierowców LPG! Tyle na to czekaliśmy...

Wreszcie świetne informacje dla kierowców LPG! Tyle na to czekaliśmy...

Podaj dalej

W ostatnich czasach nie byliśmy świadkami wielu zmian cen na stacjach benzynowych. Mimo tego mamy dobre informacje dla fanów LPG, na które z pewnością czekaliście od dawien dawna.

Wielka Brytania jakiej nie znasz! Te fakty o Anglii Cię zaskoczą

Kierowcy LPG mogą odetchnąć z ulgą

lpg ceny paliw

W przypadku cen autogazu ostatnio zanotowaliśmy kolejny spadek o kilka groszy, dzięki czemu cena za litr tego paliwa wynosi już tylko 2,50 zł za litr. W przypadku benzyny Pb98 ceny wynoszą około 5,48 zł za litr, natomiast benzyna 95-oktanowa jest sprzedawana po 5,18 zł za litr. Diesel kosztuje około 5,10 zł za litr.

Oczywiście, fani LPG w przeszłości otrzymywali o wiele lepsze informacje, gdy np. cena podczas pierwszej fali pandemii za litr autogazu wynosiła koło 1,60 zł. Kolejnymi dobrymi wieściami są z pewnością informacje dot. Stref Czystego Transportu, które jednoznacznie wskazują na to, że kierowcy auta na gaz mogą czuć się spokojni.

Nie spodziewamy się podwyżek

lpg samochod na gaz

W najbliższym czasie nie powinniśmy spodziewać się poważnych zwyżek, jeśli chodzi o ceny paliwa. Mamy nadzieję, że te będą spadały tylko w dół i będziemy mogli cieszyć się z racjonalnych i normalnych cen.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News