To już koniec dla Google Maps! Mamy godnego następcę. Gdy go poznacie, zrezygnujecie na zawsze z Google!

To już koniec dla Google Maps! Mamy godnego następcę. Gdy go poznacie, zrezygnujecie na zawsze z Google!

Podaj dalej

Google Maps cały czas się rozwija i przez wielu kierowców aplikacja ta uważana jest za najlepszą na rynku, jeśli chodzi o nawigacje samochodowe. To może jednak się zmienić. Na rynku jest bardzo ciekawa alternatywa w postaci darmowej aplikacji Waze, która jest niezwykle funkcjonalna. Czy to koniec nawigacji Google?

Ile konsol PS5 udało się sprzedać Sony w marcu? Wynik może zaskoczyć

To koniec Google Maps!

google

Waze stanowi poważną konkurencje dla nawigacji Google. Oferuje ona o wiele więcej użytkownikom od Google Maps. Waze ma w sobie bowiem takie funkcje jak np. informowanie o patrolach policji i fotoradarach.

Aplikacja Waze posiada również funkcję inteligentnego dobierania trasy w zależności od ruchu panującego na drodze. Ponadto ma bardzo ciekawy i przyjazny, a co najważniejsze, czytelny interfejs. Aplikacja korzysta z map Google, dlatego też nie musimy bać się o brak aktualizacji czy dokładność map.

Przetestowaliście już Waze?

waze

W ostatnim czasie o Waze zrobiło się bardzo głośno na wielu forach dla kierowców. Kierowcy cenią sobie jej uniwersalność oraz to, że jest kompatybilna zarówno z systemem Android, jak i iOS, co jest bardzo ważne dla użytkowników iphone’ów. Może warto ją przetestować?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News