Rafael Nadal zaskoczył wszystkich! Jego nowy samochód rzucił wszystkich na kolana!

Rafael Nadal zaskoczył wszystkich! Jego nowy samochód rzucił wszystkich na kolana!

Rafael Nadal at the start -24 hours of Le Mans  – Circuit de la Sarthe – Le Mans – France –

Podaj dalej

Rafael Nadal w ostatnich dniach stał się posiadaczem nowego samochodu. Auto hiszpańskiego tenisisty robi prawdziwą furorę. Nadal w najbliższym czasie będzie poruszał się po drogach elektrycznym samochodem Kia EV6. Jego auto robi prawdziwą furorę, a sam Hiszpan zaskoczył wielu fanów swoim wyborem. Nadal po raz kolejny pokazał swoje przywiązanie do samochodów marki Kia. Ciekawe jak długo ta współpraca ostatecznie będzie trwała.

Rafael Nadal z nowym samochodem elektrycznym. Kia ofiarowała mu swój najnowszy model. Robi wrażenie – to trzeba przyznać!

kia logo car

Rafael Nadal jest sponsorowany przez Kię od 2004 roku. Tenisista nawiązał współpracę z koreańską marką już w wieku 17 lat. Od tego czasu regularnie jest wyposażany w najnowsze samochody wyżej wspomnianego producenta. Nadal od 2006 roku jest ambasadorem Kia Motors na całym świecie. Współpraca pomiędzy tenisistą a koreańską marką ma potrwać minimum do 2026 roku.

Nadal w ostatnim czasie odebrał najnowszy samochód od Kia. Teraz tenisista będzie poruszał się po swoich rodzimych drogach samochodem Kia EV6 w wersji GT Line. Jest to oczywiście auto elektryczne, stąd też Hiszpan będzie kolejną ze znanych osób, która postawiła na używanie samochód elektrycznych. Póki co do wiadomości publicznej nie wypłynęła informacja co do dokładnej specyfikacji pojazdu, jakim Nadal będzie poruszał się po drogach.

Nowe auto Nadala robi wrażenie. Tenisista stawia na samochód elektryczny. I bardzo dobrze!

kia-niro-krecony-licznik-ale-jaja

Nadal swój nowy samochód będzie używał nie tylko do celów prywatnie. Tenisista będzie podróżował nim m.in. podczas turnieju wielkoszlemowego Australian Open 2022. Cena wyżej wspomnianego samochodu w Polsce aktualnie wynosi około 220 tysięcy złotych. Hiszpan może zatem pochwalić się naprawdę niezłym cackiem! Ale w sumie, kto bogatemu zabroni?

A jaki jest wasz stosunek do samochodów elektrycznych? Zamierzacie niedługo przerzucić się na elektryki, czy jednak jesteście zdania, że nie ma to jak porządny silnik spalinowy? Wiadomo – im więcej ludzi, tym więcej opinii. Chętnie jednak poznamy wasze zdanie w tym temacie. Dajcie koniecznie nam znać w komentarzach – pokażcie nam ile jest fanów elektryków, a ile „tradycyjnych” modeli!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News