Poznaliśmy nowe fakty ws. zatrzymania Beaty Kozidrak. Wiemy już ile alkoholu wypiła

Poznaliśmy nowe fakty ws. zatrzymania Beaty Kozidrak. Wiemy już ile alkoholu wypiła

alkohol-i-kluczyki

Podaj dalej

Jak zapewne dobrze pamiętacie we wrześniu Beata Kozidrak została zatrzymana przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Super Expressowi udało się dotrzeć do aktu oskarżenia wokalistki. Wiemy już dokładnie, ile wypiła ona alkoholu w dniu zatrzymania przez funkcjonariuszy policji.

Beata Kozidrak wypiła litr wina i postanowiła wyruszyć swoim BMW na ulicę. Szczyt nieodpowiedzialności

wino samochod

Przypomnijmy, że akt oskarżenia w sprawie zatrzymania gwiazdy polskiej estrady został skierowany do Sądu Rejonowego w Warszawie. Wokalistka we wrześniu prowadziła swój samochód pod wpływem alkoholu. 61-latka jechała swoim BMW po warszawskich drogach od krawężnika do krawężnika, czym wzbudziła zainteresowanie policji oraz innych kierowców na drodze.

Po badaniu alkomatem Kozidrak okazało się, że kobieta ma w wydychanym powietrzu aż dwa promile alkoholu. W akcie oskarżenia, do którego dotarł Super Express są relacje świadków wyżej wspomnianego zdarzenia. Pojazd wokalistki rozpędzał się i gwałtownie hamował. Badanie wykazało 2 promile alkoholu. Kozidrak miała zeznać policjantom, że była na spotkaniu, które zakończyło się o 2 w nocy 1 września. Na spotkaniu miała wypić ona litr wina.

Nie było to zbyt odpowiedzialne zachowanie. Miejmy nadzieję, że gwiazda wyciągnie z tej historii wnioski

wino alkohol

Jak sami zatem widzicie, gwiazda nie była zbyt rozważna w swoich poczynaniach. Wyjazd na drogę po wypiciu litra wina brzmi mało odpowiedzialnie. Dobrze, że nikomu w tej sytuacji nic poważnego się nie stało, ponieważ finał tej historii mógł być o wiele bardziej tragiczny. Z pewnością Kozidrak dostała nauczkę, która mamy nadzieję, że zaprocentuje w przyszłości. Na drodze nie można bowiem w ten sposób się zachowywać. Miejcie to na uwadze.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News