Piotr Żyła już zaczął wydawać pieniądze za mistrzostwo świata! Kupił sobie nowy samochód. Trzeba przyznać, ma gust!

Piotr Żyła już zaczął wydawać pieniądze za mistrzostwo świata! Kupił sobie nowy samochód. Trzeba przyznać, ma gust!

Podaj dalej

Trzeba przyznać, że Piotr Żyła szybko potrafi wydawać zarobione przez siebie pieniądze. Polski skoczek został tydzień temu mistrzem świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie i już zaczął inwestować zarobione przez siebie pieniądze. Kupił sobie m.in. nowy dom i samochód!

Piotr Żyła nie oszczędza

Nowy dom Piotra Żyły zlokalizowany jest w Ustroniu, gdzie skoczek mieszka ze swoją partnerką, Marceliną Ziętek. Według informacji prasowych, posesja Żyły jest warta ponad milion złotych. Skoczek zdecydował się na przenosiny do Ustronia, by być blisko swojej rodziny, która prowadzi w tamtej miejscowości pensjonat. Skoczek zakupił go na początku roku, jednak teraz po swoim sukcesie, zamierza w niego jeszcze bardziej zainwestować. Kto bogatemu zabroni?!

Żyła pochwalił się także w swoich mediach społecznościowych nowym samochodem. Skoczek postawił na Subaru, które uzupełniło tym samym jego pokaźną kolekcję samochodów. Jak dobrze wiemy, Żyła jest wielkim fanem motoryzacji i w swoim garażu ma około 10 samochodów. Po konkursie mistrzostw świata zapowiedział, że jak tylko wróci do Polski, to kupi sobie nowe Renault Clio. Nieźle!

Piotrek myśli o przyszłości

W kuluarach słyszy się, że skoczek coraz bardziej poważnie myśli o wspólnej przyszłości z Marceliną Ziętek. No cóż, Żyła młody już nie jest, dlatego też życzymy mu upragnionej stabilizacji i wszystkiego co najlepsze!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News