Ogromne problemy z dostawą paliwa diesel i benzyna! Wiele stacji zostanie zamkniętych!

Ogromne problemy z dostawą paliwa diesel i benzyna! Wiele stacji zostanie zamkniętych!

diesel paliwo stacja

Podaj dalej

W ostatnim czasie ze sporym problemem, jeśli chodzi o dostawę paliw zmaga się BP. Wiele stacji tej marki musiało zostać z tego powodu zamkniętych. Wszystko przez brak paliwa typu diesel i benzyna na stacjach. Cała sytuacja ma miejsce w Wielkiej Brytanii, więc kierowców z Polski uspokajamy – jak na razie nas ten problem nie dotyczy.

Dostawa paliwa – ogromne problemy na terenie całego kraju! Brakuje diesla i benzyny!

paliwo-przyszlosci-rewolucja-na-stacjach

Stacje zostały zamknięte między innymi przy ruchliwej drodze A140 w North Norfolk. Niektóre stacje w Reading również musiały zostać zamknięte. Według informacji umieszczonych w serwisie E-Petrol.pl problem jest jednak bardziej globalny i w najbliższym czasie można spodziewać się zamknięcia jeszcze wielu obiektów na terenie Wielkiej Brytanii. Jest to o tyle ważna informacje, że w Wielkiej Brytanii jak dobrze wiemy mieszka wielu Polaków.

Na niektórych stacjach, gdzie jest problem z dostawą paliwa, problemy uzupełniane są w ciągu jednego dnia. Czasami jednak sprawa wygląda o tyle gorzej, że konieczne jest zamknięcie niektórych stacji. Problem, jeśli chodzi o brak benzyny bezołowiowej jak i oleju napędowego jest bardzo duży. Dobrze, że u nas w Polsce nie musimy zmagać się z tego typu problemem i większość stacji jest do naszej dyspozycji.

Dobrze, że nas ten problem nie dotyczy. Jak widać koronawirus oddziałuje też na dostawę paliw

diesel paliwo tankowanie

Przypomnijmy, że problemy z zaopatrzeniem się w paliwo w Wielkiej Brytanii wynikają w dużej mierze z powodu braku kierowców w branży transportowej w tym kraju. Wszystko przez tymczasowe zamknięcie terminalu dystrybucji paliw Hemel Hempstead, która nastąpiła w zeszłym tygodniu z powodu problemów koronawirusowych. Jak widać COVID-19 ma również spory wpływ na branżę paliw. Tak jak jednak podkreślamy – dobrze, że u nas nie ma jak na razie tego typu problemów. Nasi kierowcy bowiem nie byliby raczej aż tak wyrozumiali do naszych władz, jak ci z Wielkiej Brytanii.

źródło: E-Petro.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News