Od 27 września rekordowe ceny za benzynę i LPG! Te ceny to jakaś porażka! [PROGNOZA]

Od 27 września rekordowe ceny za benzynę i LPG! Te ceny to jakaś porażka! [PROGNOZA]

lpg gaz tankowanie

Podaj dalej

No niestety. Chcielibyśmy wam napisać coś optymistycznego odnośnie aktualnych cen benzyny, LPG i diesla, jednak nie jest to możliwe. Analitycy z serwisu e-petrol.pl przedstawili w piątek swoje prognozy dotyczące kwot, jakie trzeba będzie zapłacić za paliwo od 27 września do 3 października. Niestety, nie mamy dla was dobrych wiadomości. Znowu będzie tylko i wyłącznie gorzej… Ale nie ma co dalej przeciągać – prezentujemy Wam najnowsze prognozy analityków. Zapraszamy do lektury.

Od 27 września rekordowe ceny za benzynę, diesel i LPG. Niestety, na poprawę się nie zanosi

diesel paliwo LPG tankowanie

Z każdym kolejnym notowaniem liczymy na jakieś obniżki, jeśli chodzi o ceny paliwa. Niestety, to nie następuje. Benzyna, diesel i LPG cały czas drożeją, z każdym tygodniem o kolejne grosze. Teraz będzie podobnie. Według najnowszych prognoz benzyna Pb98 będzie kosztowała 6,04 zł za litr, benzyna Pb95 5,87 zł za litr, natomiast diesel 5,72 zł za litr. Dla kierowców, którzy posiadają samochody z instalacją LPG w samochodzie także nie mamy dobrych wieści. Gaz podrożeje – litr gazu średnio będzie kosztował w całym kraju około 2,90 zł za litr. To oznacza, że na wielu stacjach może on kosztować nieco ponad 3 złote… Masakra, jakich my czasów dożyliśmy.

Kryzys jeśli chodzi o ceny paliw trwa zatem dalej w najlepsze. Co najgorsze eksperci w dalszym ciągu nie są w stanie podać nam daty, kiedy nadejdą dla nas lepsze czasy. Może w nowym roku? Bo w nadchodzących tygodniach i miesiącach niewiele na to wskazuje. Chcielibyśmy wam podać jakieś optymistyczne informacje, ale niestety nie ma co się łudzić. Trzeba po prostu zakasać rękawy i jakoś przetrwać ten kryzys. Nic na to nie poradzimy.

Kolejne prognozy w przyszły piątek. Ale nie nastawiajcie się, że coś gwałtownie się zmieni. Chyba, że na gorsze…

diesel szczepienia koronawirus tankowanie
fot. freepik.com

Przypomnijmy, że prognozy na kolejny tydzień, już w październiku, będą zaktualizowane w piątek rano. Możecie zatem wtedy spodziewać się od nas kolejnych wieści dotyczących najnowszych cen paliw. Ale uprzedzamy już teraz – na jakieś gwałtowne obniżki nie ma co się nastawiać. Pozostaje się tylko modlić, aby ceny znowu gwałtownie nie poszły do góry. Bo mimo że jest źle, to pamiętajcie, że może być jeszcze gorzej.

źródło: e-petrol.pl

Przeczytaj również