Mieszkańcy Kijowa kontynuują ucieczkę z kraju. Ogromne korki na drogach

Mieszkańcy Kijowa kontynuują ucieczkę z kraju. Ogromne korki na drogach

putin wojna wojsko ukraina rosja ropa naftowa gaz paliwo ceny cena

Podaj dalej

Coraz większa liczba mieszkańców Ukrainy decyduje się na ucieczkę z Kijowa z powodu sytuacji panującej na terenie ukraińskiego kraju. Korki na drogach wyjazdowych są ogromne, a mieszkańcy jak najszybciej starają się opuścić kraj, w poszukiwaniu bezpieczeństwa.

Sytuacja na drogach w Kijowie jest coraz trudniejsze. Olbrzymie korki i spore utrudnienia w ruchu!

wojna-ukraina-paliwo-benzyna-diesel

Korek na drogach ukraińskich rozpoczął się w czwartek i trwa do dzisiaj. Samochody, które jadą od strony Kijowa na zachód Ukrainy muszą liczyć się z ogromnymi korkami. Duży ruch widoczny jest praktycznie na każdych drogach w okolicy Kijowa – nawet tych bocznych. Nie trzeba też przypominać, że na stacjach benzynowych są ogromne kolejki samochodów.

Ludzie na drogach wyjazdowych z Kijowa stoją na poboczach z torbami i walizkami, szukając samochodów, które pomogą im w ucieczce kraju. Centrum miasta jest opustoszałe i nie widać na nim praktycznie żadnej żywej duszy. Ukraińcy od dzisiaj nie wypuszczają z kraju mężczyzn w wieku od 18 do 60 lat, którzy mogą być potrzebni do walki.

Nie ma co się dziwić Ukraińcom, że starają się uciec gdziekolwiek. Sytuacja jest bardzo trudna…

putin wojna wojsko ukraina rosja ropa naftowa gaz paliwo ceny cena
fot. pixabay

W piątek rano w mediach pojawiły się informacje mówiące o tym, iż rosyjskie czołgi znajdują się już w odległości 30 kilometrów od Kijowa. W nocy nad Kijowem trwały walki powietrzne, podczas których strącono ukraiński myśliwiec oraz samolot rosyjski. Sytuacja jest bardzo poważna i nie ma co się dziwić obywatelom Ukrainy, że decydują się na ucieczkę z własnego kraju…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News