Marcin Prokop decyduje się na sprzedaż swojego samochodu. Wszystko po atrakcyjnej cenie!

Marcin Prokop decyduje się na sprzedaż swojego samochodu. Wszystko po atrakcyjnej cenie!

prokop

Podaj dalej

Marcin Prokop jak jeden z wielu celebrytów jest fanem motoryzacji, o czym często mówi. Tym razem dziennikarz TVN postanowił wystawić na sprzedaż swój samochód Chevrolet Tahoe w dosyć atrakcyjnej cenie. Jeśli myśleliście o zakupie tego samochodu, to warto pochylić się nad propozycją znanego dziennikarza. Mówimy tutaj oczywiście o modelu z roku 1997, który jest do kupienia w dobrej cenie oraz w bardzo dobrym stanie, jeśli spojrzymy na jego wiek.

Marcin Prokop sprzedaje swój kultowy samochód Chevrolet Tahoe. Jest do kupienia w bardzo atrakcyjnej cenie!

https://www.instagram.com/p/CW25yIEtaYg/?utm_source=ig_embed

 

Prokop postanowił w ostatnich dniach wystawić na sprzedaż swojego Chevroleta Tahoe GMT400 z 1997 roku. Samochód jest prawdziwym unikatem i raczej często nie widzieliście go na naszych drogach z racji jego unikalności. To SUV, który ma pod maską silnik o pojemności 5,7 l i moc 255 KM. Samochód nie jest do końca sprzedawany przez samego Marcina Prokopa, lecz przez jego przyjaciela, jednak Prokop z racji na swoją popularność i zasięgi w mediach społecznościowych postanowił pomóc znajomemu w rozpropagowaniu tej oferty.

Samochód należy do Prokopa i jego kolegi od 1,5 roku. Auto w przeszłości było remontowane, a łączny koszt, jaki właściciele wpompowali w ten pojazd ma wynosić nawet 60 tysięcy złotych. To pokazuje, że mimo wszystko samochód jest bardzo zadbany i od początku właściciele się o niego troszczyli. Zdjęcia udowadniają jednak, że samochód jest w bardzo dobrym stanie i jeśli tylko zastanawiacie się nad zakupem właśnie tego modelu, to wydaje się, że ta oferta jest skrojona właśnie pod was.

Auto jest bardzo zadbane i może jeszcze sporo pojeździć. Jeśli jesteście fanem tej marki, to warto się zastanowić!

Auto na liczniku ma 279 tysięcy kilometrów. Mimo tego właściciele zaznaczają, że samochód jest w naprawdę bardzo dobrym stanie i może jeszcze długo pojeździć. Aktualnie samochód popularnego dziennikarza i jego kolegi jest do kupienia za 44 500 złotych, co trzeba przyznać, że jak na ten model auta i jego stan jest całkiem niezłą ceną. Przecież mamy tutaj w końcu do czynienia z prawdziwym unikatem, dlatego też chyba opłaca się zainwestować. Dajcie znać, czy ta oferta wam się podoba i czy któryś z was przypadkiem nie myśli o zakupie takiego pojazdu!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News