Mamy przecieki odnośnie wyglądu nowego Audi S8! Hit czy kit?

Mamy przecieki odnośnie wyglądu nowego Audi S8! Hit czy kit?

Podaj dalej

Na początku tego roku pojawiła się partia zdjęć, która pokazuje sportowe wykończenie nowego Audi S8. Audi odświeża tym samym swój duży, luksusowy sedan, a premiery możemy spodziewać się w roku 2022.

S8 będzie miało bardziej sportowy napęd?

audi S8

Zdjęcia samochodu, które udało się pozyskać nie pokazują wszystkiego, jednak kamuflaż nie dał rady zakryć wszystkich zmian. Możemy dostrzec, że S8 będzie wyposażone w nowe reflektory o kształcie podobnym do tych z nowego A3. Wszystko to znajduje się nad nowo zaprojektowanym dolnym przednim zderzakiem. Z tyłu zmiany są niewielkie. Nie sposób jednak nie zauważyć wycięć w dolnym zderzaku dla czterech końcówek wydechu, które zdradzają bardziej sportowy napęd samochodu.

Odświeżone S8 prawdopodobnie nie będzie miało większych zmian w układzie napędowym. Obecny samochód wyposażony jest w 4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem o mocy 563 km. Zmiana wnętrza będzie minimalna, biorąc pod uwagę czas realizacji.

Premiera dopiero w nowym roku?

Audi S8

Fani oczekują, że Audi wprowadzi modele A8 i S8 jeszcze w tym roku, chociaż wydaje się, że jest to mało możliwe. Wszystko wskazuje na to, że samochody pojawią się na rynku w roku 2022. Nie możecie się już doczekać?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News