Kuba Wojewódzki zaprezentował swoje nowe Ferrari. Trzeba przyznać, że robi wrażenie - a ten kolor? Miazga! [ZDJĘCIA]

Kuba Wojewódzki zaprezentował swoje nowe Ferrari. Trzeba przyznać, że robi wrażenie - a ten kolor? Miazga! [ZDJĘCIA]

kuba wojewódzki

Podaj dalej

Kuba Wojewódzki od wielu lat dał się nam poznać jako wielki fan motoryzacji. Prezenter w ostatnich dniach pochwalił się swoim nowym samochodem, który trzeba przyznać wywarł na nas ogromne wrażenie. Mowa tutaj o jego nowym Ferrari 488 Pista Spider w niesamowitym kolorze. Zobaczcie zresztą sami, co my tutaj będziemy opisywać – to trzeba po prostu zobaczyć na własne oczy i samemu ocenić!

Kuba Wojewódzki zaprezentował swoje nowe Ferrari! Trzeba przyznać, że robi ono niesamowite wrażenie!

 

„Nauczyciele często powtarzali mi ~ Wojewódzki skończysz pod mostem…(Patrz jaki wtedy mieli dar…) Stało się… ” – napisał Kuba Wojewódzki za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie, gdzie postanowił pochwalić się z internautami oraz swoimi fanami jego nowym nabytkiem. Samochód spodobał się wielu czytelnikom, którzy w samych superlatywach wypowiadali się w komentarzach na temat nowej zabawki Wojewódzkiego.

Ciemnoniebieski lakier, który jest dominującym kolorem nowego pojazdu celebryty robi wrażenie. A do tego jeszcze te złote felgi oraz beżowe wnętrze. Coś niesamowitego. Zastanawiacie się jednak, co ta bestia kryje pod maską? Nie będziemy was dłużej trzymali w niepewności – już wam mówimy. Samochód ma pod maską 3,9-litrowy silnik V8 o mocy aż 720 KM. Wojewódzki do setki jest w stanie rozpędzić się nim nawet w 2,9 sekundy. Maksymalna prędkość do jakiej może się rozpędzić jego samochód to aż 340 km/h. Trzeba przyznać, że to po prostu musi zrobić wrażenie na każdym z nas. Ale cacko!

Wojewódzki po raz kolejny pokazuje swoją miłość do samochodów i zabawek. Trzeba przyznać, że ma rozmach!

Kuba Wojewódzki
Fot. Instagram/@kuba_wojewodzki_official

Wyżej wspomniany model Ferrari, w który wyposażył się Wojewódzki jest jednym praktycznie z najszybszych modeli w całej historii Ferrari. Warto też dodać, że nie jest to rzecz jasna tani samochód, ponieważ Wojewódzki bez dodatków za ten pojazd musiał zapłacić co najmniej 1,4 miliona złotych. Na pewno jednak Wojewódzkiego na to stać, a i to cacko z pewnością świetnie odnajdzie się w garażu celebryty, który po raz kolejny zademonstrował swoją miłość do zabawek oraz szybkich samochodów. Nic tylko pogratulować! Zazdrościmy i gratulujemy udanego zakupu! A wam jak się podoba jego nowy samochód? Koniecznie dajcie nam znać!

Przeczytaj również