Kuba Wojewódzki totalnie zaszalał! Jego samochód to najdroższy SUV na świecie [ZDJĘCIA]

Kuba Wojewódzki totalnie zaszalał! Jego samochód to najdroższy SUV na świecie [ZDJĘCIA]

kuba wojewódzki

Podaj dalej

Kuba Wojewódzki od wielu lat znany jest z tego, że po prostu kocha samochody. Co jakiś czas w mediach możemy przeczytać informacje o jego nowych nabytkach. Podobnie jest również teraz, jednak polski celebryta teraz totalnie przekroczył granice! Kontrowersyjny dziennikarz pochwalił się swoim kolejnym, luksusowym samochodem. Tym razem mowa o najdroższym SUV-ie na świecie! Zobaczcie, co kupił sobie Kuba!

Kuba Wojewódzki kupił kolejny drogi, luksusowy samochód. Tym razem chodzi o najdroższego SUV-a na świecie!

 

Wojewódzki postanowił wyposażyć się w najnowszego SUVA – Rolls-Royce Cullinan, który aktualnie jest najdroższym i zdecydowanie najbardziej prestiżowym samochodem typu SUV na całym świecie. Wojewódzki oczywiście w swoim stylu pochwalił się swoim najnowszym zakupem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Nowy samochód Wojewódzkiego jest w kolorze burgundu. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

„Nie dajcie się oszukać. To po prostu reklama zegarka” – tak swój najnowszy zakup, w swoim stylu zresztą, skomentował kontrowersyjny dziennikarz.

Cena za taki najnowszy model SUV Rolls-Royce to około 330 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na polskie złotówki wynosi prawie 1,3 miliona złotych. Ale no trzeba po prostu zapytać uczciwie – kto bogatemu zabroni? Wojewódzki już nie raz wyposażał się w podobne samochody, więc i ten zakup nas po prostu jakoś szczególnie nie dziwi. Jeśli chłopak lubi takie auta, to niech się po prostu bawi! Choć znając życie „zazdrosnych” i tak nie zabraknie 🙂

źródło: Instagram Kuby Wojewódzkiego

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News