Kuba Wojewódzki ponownie zaskoczył! Pochwalił się zdjęcie z absolutnym klasykiem!

Kuba Wojewódzki ponownie zaskoczył! Pochwalił się zdjęcie z absolutnym klasykiem!

kuba wojewódzki

Podaj dalej

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego zamiłowania do sportowych samochodów. Celebryta bardzo często dzieli się tego typu zdjęciami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Wojewódzki w ostatnich dniach postanowił jednak zaskoczyć swoich fanów, dodając „nietypowe” dla siebie zdjęcie. O co w tym wszystkim chodzi? Już tłumaczymy!

Kuba Wojewódzki ponownie zaskoczył swoich fanów! Dodał niespotykane zdjęcie z prawdziwym klasykiem

 

Kuba Wojewódzki na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pozuje z Opelem Calibra, popularnym modelem samochodowym z lat 90. Zdjęcie zszokowało nieco fanów celebryty, ponieważ ten w przeszłości słynął z tego, że publikował raczej zdjęcia z bardziej luksusowymi samochodami, takimi jak chociażby Lamborghini Aventadora, Porsche 911 GT2 RS czy Ferrari GTC4Lusso. Tym razem dziennikarz postanowił zaprezentować się w sieci z zupełnie innej strony. Naprawdę, to zdjęcie robi wrażenie!

Zdjęcie pochodzi właśnie z lat 90., na co wskazuje charakter zdjęcia oraz sama postać celebryty, który wygląda na niej bardzo młodo. Z tego co udało się dowiedzieć samochód został kupiony przez Wojewódzkiego w Białymstoku. Dzisiaj wraca jak wiemy moda na klasyki i teraz takie auto warte byłoby kilka tysięcy złotych, mimo upływu lat. Ciekawe, czy do dzisiaj Opel znajduje się w garażu celebryty, bo to jak na razie nadal pozostaje tematem owianym tajemnicą. Znając zamiłowanie Kuby do samochodów, to wydaje się, że w dobie tak dużej ilości posiadanych przez niego luksusowych samochodów, może być z tym mały problem! Ale kto wie, kiedyś może go o to zapytamy.

Ciekawe czy w przyszłości celebryta doda więcej tego typu zdjęć. Z chęcią byśmy je zobaczyli!

 

Wojewódzki w komentarzach pod zdjęciem podkreślił, że dzisiaj Ople Calibry bardzo często były tuningowe przez swoich właścicieli. Mimo tego jak widać celebryta do dzisiaj pamięta model auta z lat swojej młodości, skoro zdecydował się na publikacje wyżej wspomnianego zdjęcia. W dzisiejszych czasach takie auta to rzadkość, więc z pewnością jest to świetna pamiątka dla Wojewódzkiego. Ciekawe, czy w przyszłości zobaczymy więcej tego typu zdjęć na profilu celebryty. Z chęcią byśmy je pooglądali!

Przeczytaj również