Kierowcy, czas na obniżki cen za paliwo? Eksperci nie mają wątpliwości

Kierowcy, czas na obniżki cen za paliwo? Eksperci nie mają wątpliwości

Podaj dalej

Ceny za paliwo cały czas rosną, co obserwujemy już od dłuższego czasu. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na ich obniżkę, jednak wiele wskazuje na to, że na taki moment będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Mimo tego trochę optymizmu w ostatnich dniach w nasze serca wlali eksperci z serwisu E-Petrol, którzy są zdania, że niebawem takie obniżki możemy zacząć obserwować.

Ceny za paliwo wreszcie spadną?

Kierowcy korzystają z tego dofinansowania 120 zł na paliwo
fot. freepik.com

W nadchodzącym tygodniu ceny za benzynę PB98 mają wynosić średnio 5,54 zł za litr, za Pb95 5,22 zł za litr, za diesel 5,21 zł za litr, natomiast autogaz powinien kosztować 2,62 zł / litr – czytamy w serwisie E-Petrol.pl.

Według ekspertów wydaje się prawdopodobne, że w okresie Wielkanocy zobaczymy nieco niższe ceny na stacjach paliw. Wszystko dzięki korekcie cen na rynku międzynarodowym oraz ograniczeniu mobilności Polaków z powodu kolejnych restrykcji.

Miejmy nadzieję, że tak będzie

diesel paliwo tankowanie

Zobaczymy czy słowa ekspertów będą miały przełożenie na otaczającą nas rzeczywistość. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za taki rozwój wydarzeń. Cieszy jednak, że wreszcie docierają do nas jakieś optymistyczne wieści na temat cały czas rosnących cen paliw.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News