Kierowca przejechał swoim samochodem ponad 1,6 mln kilometrów! W zamian dostał nowy samochód!

Kierowca przejechał swoim samochodem ponad 1,6 mln kilometrów! W zamian dostał nowy samochód!

diesel benzyna samochód elektryczny spalinowy

Podaj dalej

Do ciekawej sytuacji doszło w Ameryce, gdzie jeden z kierowców przez 30 lat użytkował swój samochód Volvo 740 GLE. Mężczyzna finalnie tym pojazdem pokonał ponad 1,6 mln kilometrów. W nagrodę szwedzki producent postanowił ofiarować swojemu oddanemu kierowcy nowy samochód Sean S60. Trzeba przyznać, że to świetna akcja marketingowa w wykonaniu tej firmy! I przy okazji duże brawa dla tego kierowcy za takie oddanie do pojazdu i dbanie o niego, że był w stanie aż tak długo przetrwać!

Kierowca przejechał swoim samochodem prawie 1,5 mln kilometrów! Dostał za to nagrodę od producenta!

Szczęśliwym kierowcom, o którym mowa w naszym artykule okazał się niejaki Jim O’Shea z Missouri, który w 1991 roku kupił sobie Volvo 740 GLE. Mężczyzna jeździł nim praktycznie do dzisiaj, pokonując przy tym prawie 1,5 mln kilometrów. Lokalny dealer dostrzegł wyczyn tego kierowcy i postanowił go nagrodzić za przywiązanie do marki. Dzięki temu otrzymał on nowy samochód Volvo S60. Nagroda została wręczona kierowcy przez dyrektora generalnego salonu, tego samego, który sprzedawał temu kierowcy model 740 GLE 30 lat temu. Niesamowita historia, trzeba przyznać!

Mężczyzna przy odbiorze samochodu był w wielkim szoku i w sumie trudno mu się dziwić. Został doceniony za swoją lojalność i przywiązanie do marki, za co należą mu się duże brawa. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziemy coraz częściej słyszeli o podobnych akcjach ze strony innych producentów. W trakcie wywiadu szczęśliwy nagrodzony kierowca powiedział, że jego samochód Volvo 740 GLE dystans 1,5 mln kilometrów nie przejechał do końca bezawaryjnie, ale mężczyzna był na tyle przywiązany do swojego auta, że ani przez moment nie myślał o zakupie nowego pojazdu.

Taki długi staż prowadzenia samochodu to naprawdę powód do olbrzymiej dumy! Wielkie brawa dla tego kierowcy!

Jego pojazd przez te 30 lat nigdy miał nie brać udziału w żadnym wypadku drogowym. Mimo tego przeżył jednak kilka delikatnych stłuczek samochodowych, które zostały spowodowane przez żonę mężczyzny, która czasami pożyczała auto od swojego męża. Samochód przez ten długi czas przeżył także wymianę silnika po przejechaniu 700 tysięcy kilometrów. Nikogo jednak nie powinno to specjalnie dziwić, ponieważ czas użytkowania tego pojazdu naprawdę jest bardzo długi i zasługuje na szacunek ze strony wszystkich obserwatorów. Jeszcze raz wielkie brawa dla tego kierowcy za wytrwałość!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News