Kapitalne informacje dla kierowców LPG! Wracamy do normalności - na tych stacjach zatankujesz po starej cenie!! [LISTA]

Kapitalne informacje dla kierowców LPG! Wracamy do normalności - na tych stacjach zatankujesz po starej cenie!! [LISTA]

stacja paliw lpg

Podaj dalej

Wreszcie mamy jakieś pozytywne informacje dla kierowców pojazdów z instalacją LPG. Od początku maja ceny tego paliwa na stacjach wreszcie zaczęły spadać. Na jakie obniżki możecie liczyć? Czy jest to już jakiś krok w kierunku normalności?

Ceny za LPG wreszcie wracają do normalności

LPG

Z najnowszego raportu serwisu E-Petrol.pl wynika, że w porównaniu do poprzedniego tygodnia, ceny za LPG spadły aż o 12 groszy! Teraz cena za litr tego paliwa wynosi około 2,39 zł za litr. Pomału więc wracamy do normalności, choć jak dobrze wiecie, do tego jeszcze długa droga.

Jak wygląda sprawa, jeśli chodzi o inne paliwa? Pb96 kosztuje 5,25 zł za litr, natomiast ceny Pb98 i diesla w ogóle się nie zmieniły i wynoszą 5,58 i 5,19 zł za litr.

Gdzie najtańszy gaz?

tankowanie gaz lpg

Gdzie teraz są najniższe ceny benzyny? Otóż w województwie wielkopolskim, gdzie zapłacimy odpowiednio 5,16 i 5,43 zł za litr paliwa. Diesel z ceną 5,11 zł/l występuje na Górnym Śląsku, z kolei najtańsze LPG dorwiemy na Opolu, gdzie kosztuje nawet 2,32 zł za litr! Najdrożej gaz kosztuje na Mazowszu, gdzie za litr tego paliwa płacimy 2,49 zł.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News