Gwiazda PSG Kylian Mbappe nie może jeździć samochodem! Co to za wybryk francuskiego gwiazdora?!

Gwiazda PSG Kylian Mbappe nie może jeździć samochodem! Co to za wybryk francuskiego gwiazdora?!

Gwiazda PSG Kylian Mbappe nie może jeździć samochodem! Co to za wybryk francuskiego gwiazdora?!

Podaj dalej

Kylian Mbappe jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd światowego futbolu. Nie ulega wątpliwości, że niedługo to właśnie on może zostać najlepszym piłkarzem na świecie. Już teraz wiele mówiło się o transferze tego zawodnika do Realu Madryt, jednak z powodu braku porozumienia na linii PSG – Real, Kylian finalnie zostanie jeszcze na najbliższą rundę w PSG. Wielu fanów piłkarskiego futbolu zastanawia jednak na pewno, jakim samochodem na co dzień porusza się gwiazdor PSG?

Kylian Mbappe nie ma prawa jazdy! Dlaczego tak się stało? Ma ważny powód!

I tutaj musimy was zaskoczyć. Mimo tego, że Mbappe zarabia ogromne pieniądze, które umożliwiłyby mu zakup praktycznie każdego samochodu dostępnego na świecie, to Mbappe na co dzień nie ma nawet prawa jazdy! Piłkarz zatem codziennie musi korzystać z usług taksówek oraz szoferów, ponieważ sam nie może legalnie wejść do samochodu i pojechać sobie na trening czy zakupy. Czym jest to jednak spowodowane? Okazuje się, że Mbappe ma ważny powód, dlaczego sytuacja z jego prawem jazdy dokładnie tak wygląda.

Mbappe mimo tego że ma na karku już 22 lata, nadal nie zdecydował się na wyrobienie prawa jazdy. W wywiadzie udzielonym serwisowi Bleacher Report gwiazdor francuskiego futbolu przyznał, że od najmłodszych lat był totalnie zafiksowany na punkcie piłki nożnej. Dlatego też Kylian nie miał nawet chwili czasu, aby zająć się nauką jazdy, dlatego też nie zdecydował się na zapisanie się na kurs prawa jazdy. Wszystko przez chęć rozwoju i stawania się coraz to lepszym piłkarzem.

Futbol jest najważniejszy, prawo jazdy to tylko dodatek. Mądre podejście, ale z niego pracuś!

– Jest to z pewnością jedna z wad wczesnego odniesienia przeze mnie sukcesu. Teraz brakuje mi trochę prawa jazdy, ponieważ większość społeczeństwa ma takie uprawnienia. Dla mnie jednak nie jest to priorytetem. Skupiam się na grze w piłkę i to jest dla mnie najważniejsze. Prawo jazdy nie jest dla mnie czymś, co muszę posiadać – mówił Mbappe.

Trzeba przyznać, że jest to dosyć niecodzienne podejście, które jednak bardzo szanujemy. Trzeba przyznać, że chłopak ma jasno ustawione priorytety!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News