Google Maps nie przestaje zaskakiwać! Nowa, niezwykle przydatna funkcja, która ułatwi ci życie

Google Maps nie przestaje zaskakiwać! Nowa, niezwykle przydatna funkcja, która ułatwi ci życie

Podaj dalej

W ostatnim czasie temat Google Maps był już kilka razy u nas na tapecie. Tym razem firma ogłosiła zestaw kolejnych nowości, który zostanie wdrożony do nawigacji. Zobacz, co się zmieni.

Nie przestają się rozwijać

google maps telefon

Pierwszą nowością w Google Maps będzie możliwość dodawania zdjęć. Mapy Google umożliwiają już wrzucanie autorskich zdjęć, które przedstawiają restauracje, sklepy czy muzea. Wkrótce zdjęcia będą mogły być uzupełnione o dodatkowy tekst, który pomoże w dokładniejszym informowaniu osób o konkretnym miejscu.

Mapy Google pozwalają także zgłaszać brakującą drogę, ale jak na razie użytkownicy mogli wyłącznie zaznaczyć dany punkt za pomocą pinezki i przekazać informacje do firmy. Teraz to się zmieni. Po wybraniu narzędzia służącego do edycji mapy, będziemy mogli skorzystać z funkcji, która pozwoli nam na dokładne narysowanie drogi. Zgłoszona droga będzie musiała jednak zostać zweryfikowana.

Oczywiście na zmiany musimy chwilę poczekać

google-maps-ios-icon

Obie nowości mają zostać wprowadzone w ciągu najbliższych tygodni. Funkcje wydają się być bardzo przydatne, dlatego cieszy, że Google Maps cały czas rozwija swoją i tak popularną aplikację.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News