Fiat 126p jest dostępny do kupienia w USA. Ale ta cena... po prostu zwala z nóg!

Fiat 126p to prawdziwa legenda, nie tylko polskich, ale i światowych dróg. O tym nie trzeba nawet nikogo przekonywać. Jeden z samochodów został wystawiony na amerykańskiej aukcji klasyków. Trzeba przyznać, że cena jaka została ustalona za ten pojazd działa na wyobraźnię…

fiat_126p
Podaj dalej

Fiat 126p jest dostępny do kupienia w USA. Pojazd posiada bardzo ciekawe wnętrze

Fot.Zebra TV

Fiat 126p wystawiony na aukcji pochodzi z 1986 roku. Samochód został wystawiony na aukcję przez Classic Auto Mall. Wyżej wspomniany salon już od wielu lat zajmuje się sprzedażą klasyków, jeśli chodzi o samochody osobowe. Pojazd posiada bardzo ciekawe wnętrze, które wyróżnia go spośród innych modeli dostępnych na rynku.

Samochód ma bardziej rozwinięty zestaw wskaźników oraz bardzo ciekawy żółty kolor. Pojazd z przodu posiada polskie tablice rejestracyjne WGM, czyli można zakładać, że auto pochodzi z Grodziska Mazowieckiego i teraz jest sprzedawane po latach jako klasyczny model i antyk.

Właściciel ustalił bardzo wysoką cenę za ten samochód. Trzeba przyznać, że działa to na wyobraźnię

Właściciel za samochód chce otrzymać 12 tysięcy dolarów. W przeliczeniu na polskie złotówki jest to niespełna 50 tysięcy złotych. Trzeba zatem przyznać, że cena oferowana za ten pojazd robi wrażenie. Ale cóż, chcesz mieć w swoim posiadaniu klasyka, to musisz się trochę wykosztować!

Przeczytaj również