Cristiano Ronaldo postanowił zaszaleć i kupił sobie nowy samochód. Totalny unikat, na świecie jest tylko 10 takich [ZDJĘCIA]

Cristiano Ronaldo postanowił zaszaleć i kupił sobie nowy samochód. Totalny unikat, na świecie jest tylko 10 takich [ZDJĘCIA]

Podaj dalej

Cristiano Ronaldo oprócz pasji do piłki nożnej, jest również fanem drogich samochodów. Portugalczyk w wyjątkowy sposób postanowił uczcić swoje niedawne 36 urodziny i kupił sobie nowy samochód. I mowa tutaj o prawdziwym unikacie, bowiem Portugalczyk zdecydował się na Bugatti Centodieci. Na świecie jest tylko 10 egzemplarzy tego samochodu!

Trzeba przyznać, że Cristiano Ronaldo ma rozmach

Bugatti

Tym samym Bugatti zasiliło kolekcję Ronaldo, który ma w swoim garażu wiele ciekawych perełek. W przeszłości Portugalczyk kupił już kilka ekskluzywnych samochodów Bugatti, takich jak Veyron, Chiron czy La Voiture Noire, za którego zapłacił 18 milionów dolarów!

W garażu Ronaldo możemy znaleźć jeszcze kilka innych modeli. Mowa tutaj o Ferrari F430, Lamborghini Aventador czy Maserati GranCabrio. Na swoje 35 urodziny Portugalczyk rok temu otrzymał od swojej partnerki Mercedesa G Wagon, który jednak mimo wszystko nie może równać się z modelem Bugatti Centodieci.

Unikatowy model

Bugatti Centodieci

Na świecie wyprodukowano jedynie 10 sztuk tego modelu. Większość z nich została już wyprzedana. Nowy samochód Cristiano wyposażony jest w 8-litrowy W16, który generuje aż 1600 KM mocy!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News