Sebastien Loeb rolował w trakcie testów przed Rajdem Szwecji

Sebastien Loeb rolował w trakcie testów przed Rajdem Szwecji

177 interakcji

Podaj dalej

Sebastien Loeb i Daniel Elena rolowali w trakcie przygotowań do zbliżającego się Rajdu Szwecji. Choć załodze nic się nie stało, zespół stanął przed trudnym zadaniem odbudowy Hyundaia i20 WRC przed jutrzejszymi testami Andreasa Mikkelsena.

Sebastien Loeb i Daniel Elena uczestniczyli w groźnie wyglądającym wypadku w trakcie testów przed Rajdem Szwecji, co potwierdził rzecznik prasowy Hyundai Motorsport.

Francuz miał uderzyć w zaspę śnieżną w trakcie jednego z ostatnich przejazdów, w efekcie rolując samochodem kilkukrotnie. Na szczęście, zarówno Loeb jak i Elena wyszli z samochodu bez szwanku i bez żadnych problemów będą mogli wziąć udział w drugiej rundzie tegorocznych mistrzostw świata. Rajd Szwecji zaplanowano na termin 14 – 17 lutego.

Barw Hyundai Motorsport w Rajdzie Szwecji bronić będzie trzech kierowców – Thierry Neuville, Sebastien Loeb oraz Andreas Mikkelsen. Dla 9-krotnego mistrza świata będzie to drugi z sześciu występów zaplanowanych na ten rok, w trakcie którego zmierzy się z Marcusem Gronholmem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News