Robert Lewandowski ma nowy samochód. Nie będzie oryginalny wśród kolegów…

Robert Lewandowski ma nowy samochód. Nie będzie oryginalny wśród kolegów…

Robert Lewandowski ma nowy samochód. Nie będzie oryginalny wśród kolegów…

Podaj dalej

Bayern Monachium przedłużył partnerstwo z Audi. Za sprawą nowej umowy wszyscy zawodnicy bawarskiej ekipy dostaną nowe samochody spod znaku czterech pierścieni.

Partnerstwo pomiędzy Audi i FC Bayern Monachium trwa od 2002 roku. Dodatkowo, od 2011 roku Audi jest udziałowcem klubu. Dzięki współpracy organizowany jest m.in. Puchar Audi, który w 2019 r. odbył się po raz szósty na Allianz Arena.

Hildegard Wortmann, szefowa marketingu i sprzedaży Audi: – Cele FC Bayern Monachium doskonale wpisują się w nowy kierunek strategiczny marki Audi. Te dwie silne marki są znane z zapewniania klientom i kibicom na całym świecie doświadczeń i emocji klasy premium. Jako wyłączny partner samochodowy klubu FC Bayern Monachium mamy możliwość zaprezentowania elektrycznej mobilności i systemów connectivity oraz przekształcenia ich w konkretne doświadczenia.

Partnerstwo oznacza, że wszystkie gwiazdy i oficjele Bayernu będą jeździły elektrycznymi Audi e-tron. Miejmy tylko nadzieję, że zawodnicy będą mieli możliwość wyboru koloru samochodu oraz wyposażenia… w przeciwnym przypadku na parkingu klubowym możemy mieć sporo zamieszania.

Dla całej floty dostarczonej przez Audi dla FC Bayern, uzgodniono średni maksymalny poziom emisji na poziomie 95 gramów CO2/km w całym okresie obowiązywania umowy. Jest to praktycznie równoznaczne z wymogiem prawnym, który ma być spełniony przez floty producentów od stycznia 2020 r.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News