Reprezentant Polski w siatkówce także trenuje na Porsche Experience

Reprezentant Polski w siatkówce także trenuje na Porsche Experience

19 interakcji
60260209_2168271553270492_3717727861830844416_o

Podaj dalej

Bartosz Bednorz na codzień grający we włoskiej lidze siatkówki wziął udział w tegorocznych szkoleniach Porsche Experience na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim.

W maju na torze Silesia Ring rozpoczęła się pierwsza tura szkoleń Porsche Experience. Profesjonalny program szkoleń Porsche Experience zawitał do Polski po raz trzeci. Uczestnicy rozpoczęli nauki na torze Silesia Ring pod czujnym okiem instruktorów. Ci są aktywnymi lub byłymi kierowcami wyścigowymi i rajdowymi.

Zdjęciem z zajęć na swoim fanpage pochwalił się Janusz Dudek, szef instruktorów Porsche Experience. Doświadczony trener o międzynarodowym doświadczeniu jest związany ze szkoeniami od 2004 r.

fot. facebook.com/bartoszbednorz

Jednym z uczniów Dudka był znany polski siatkarz, Bartosz Bednorz, który na swoim koncie ma 11 występów reprezentacyjnych. Zawodnik urodzony w Zabrzu od sezonu 2018/19 występuje we włoskiej Serie A w drużynie Azimut Modena.

 

Obiekt w Kamieniu Śląskim to oficjalne Centrum Drivingowe Porsche – chętni do rozwoju własnych umiejętności za kierownicą mogli wybierać pomiędzy terminami w maju lub wrześniu 2019 roku. Pierwszy z nich właśnie się rozpoczął. 

W ofercie utrzymano 3 dotychczasowe filary programu. Pierwsza z nich, Porsche On Track jest przygotowana specjalnie dla kierowców, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z Porsche i poznać ich możliwości. To szczególnie ważne w przypadku aut o bardzo dużym potencjale, aby potrafić go wykorzystać, a co ważniejsze – nad nim panować.

Jednocześnie jest to okazja do zrozumienia jak pracują wydajne, sportowe opony, np. Michelin Pilot Sport Cup 2. Dobre ogumienie to jeden z kluczowych czynników, wpływających na osiągane rezultaty. Dlatego też zaopatrzeniem na Porsche Experience zajmuje się lider w swojej branży i oficjalny partner marki z Zuffenhausen – producent opon Michelin.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News