Rekordowe Polskie Safari. Aż dziesięć załóg w pucharze Dacii Duster

Rekordowe Polskie Safari. Aż dziesięć załóg w pucharze Dacii Duster

4 interakcje
60721528_790852587963201_8592551000177377280_o

Podaj dalej

22 załogi zgłosiły się do rywalizacji w 39. Rajdzie Polskie Safari w ramach Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych. Aż dziesięć z nich zasiądzie w nowych Daciach Duster, co zwiastuje nam doskonałą walkę w markowym pucharze.

To już trzeci sezon Dacia Duster Elf Cup. Obecny rozpoczął się w okolicach Lądka Zdroju, gdzie w bardzo wymagających warunkach najlepszymi byli Tadeusz Rzeżuchowski i Wojciech Jermakow, którzy tym samym zostali pierwszymi liderami nowego sezonu. Tym razem o zwycięstwo nie będzie jednak tak łatwo.

Najwyższy numer spośród załóg DDEC na swój samochód nakleją właśnie Rzeżuchowski i Jermakow. Oni trasy Rajdu Polskie Safari pokonywać będą z liczbą 208 na drzwiach. #209 przypadła Mariuszowi oraz Sabinie Pietrzyckim, zaś z #210 wystartują Michał Cebula i Filip Chilarzewski.

Dalej mamy tych, którzy byli blisko zwycięstwa już w pierwszej rundzie, a więc Macieja Grabowskiego i Adama Biniędę. Tuż za nimi na trasie pojawią się Magdalena Zając i Michał Ogórek, a następnie nadejdzie pora na kilka debiutów.

Jeśli chodzi o nowe w pucharze załogi, to Ewa Soroczyńska wystartuje z Romanem Kicińskim, Wojciech Musiał będzie atakował oesy z Danielem Siatkowskim, Grzegorz Brzeziński pojedzie z Mieczysławem Wilczyńskim, natomiast Tomasza Kijanowskiego pilotował będzie Michał Jurgała. Między nimi na trasie pojawi się jeszcze jeden duet – Pascal Brodnicki pojedzie z Ernestem Góreckim.

Dziesięć załóg, dziesięć pucharowych Dacii Duster. To zwiastuje nam nie lada emocje i kawał walki w okolicach Przasnysza!

Lista zgłoszeń DDEC:

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News