Rajd Barbórka: Fantastyczny Marczyk wygrywa testowy, Ratajczyk w formie

Miko Marczyk i Szymon Gospodarczyk okazali się najszybsi na dzisiejszym odcinku testowym na Autodromie Bemowo, wyprzedzając tuż przed ceremonią startu Rajdu Barbórka Rafała Grzesińskiego w Fordzie Fiesta VS i Jurija Protasowa w Skodzie Fabii R5 w barwach GO+ Cars.

Zawodnik z Ukrainy znany ze startów w WRC wrócił do zespołu GO+ Cars prowadzonego przez Grzegorza Olchawskiego i już na dzisiejszym odcinku testowym na Bemowie popisał się 3. rezultatem.

Tuż za „wirtualnym podium” uplasował się Wojciech Chuchała, który po Rajdzie Rzeszowskim zalicza w tym roku drugi start w barwach Subaru Poland Rally Team. Top 5 uzupełnił duet Wyścigowego Górskiego Mistrza Polski – Michała Ratajczyka, pilotowanego przez Wyścigowego Samochodowego Mistrza Polski, Jędrzeja Szcześniaka.

Łukasz Byśkiniewicz w Hyundaiu i20 R5 zajął 6. miejsce, wyprzedzając Tomasza Gryca, Grzegorza Bondera, Jakuba Brzezińskiego oraz Antoniego Rożka.

Zaliczający swój drugi start w czteronapędowym samochodzie Tomasz Zbroja zajął 31. miejsce, tuż przed Hubertem Majem i Magdaleną Kisiel.