Poznań Motor Show 2019 - największe targi w Polsce już w ten weekend

Poznań Motor Show 2019 - największe targi w Polsce już w ten weekend

70 interakcji
SEAT-kicks-off-its-e-mobility-offensive-in-Geneva_13_HQ

Podaj dalej

Poznań Motor Show 2019 to jedne z największych targów motoryzacyjnych w tej części Europy i największe w Polsce. Nic więc dziwnego, że impreza w stolicy Wielkopolski z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

Poznań Motor Show 2019 odbędzie się w dniach 28-31 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To jedne z najbardziej prestiżowych i największych w Europie targów motoryzacyjnych. Jak tłumaczą organizatorzy – przez wielu miłośników motoryzacji targi Poznań Motor Show są nazywane „Małą Genewą”. Takie określenie pochodzi od największych w Europie targów Geneva International Motor Show.

– Cieszy nas, że w tym roku znów okażemy się godni tego miana. Poparciem tego po raz kolejny będą premiery prezentowane na Poznań Motor Show. Wiele z tych aut będzie można zobaczyć dopiero po raz drugi, a ich pierwsza prezentacja odbyła się 5 marca, właśnie na targach w Genewie – powiedział dla Głosu Wielkopolski Dariusz Wawrzyniak, dyrektor targów Poznań Motor Show 2019.

Poznań Motor Show 2019 – ceny biletów

II przedsprzedaż (do 27 marca):

500 zł za wstęp na Press Day (28.03.2019 r. – w godz. 8-14),
120 zł za wstęp na VIP Day (28.03.2019 r. – w godz. 14-19),
25 zł za wstęp w piątek, 29 marca, w godz. 10-18,
30 zł za wstęp w sobotę, 30 marca, w godz. 10-18,
25 zł za wstęp w niedzielę, 31 marca, w godz. 10-18.

III przedsprzedaż (28-30.03):

140 zł za wstęp na VIP Day (28.03.2019 r. – w godz. 14-19),
29 zł za wstęp w piątek, 29 marca, w godz. 10-18,
35 zł za wstęp w sobotę, 30 marca, w godz. 10-18,
29 zł za wstęp w niedzielę, 31 marca, w godz. 10-18.

Rokrocznie prezentowane są tu dziesiątki motoryzacyjnych premier światowych marek oraz aut koncepcyjnych. Na odwiedzających Poznań Motor Show czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów i przyczep kempingowych, a także samochodów ciężarowych. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającym pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego oraz ciężarowego.

Po raz pierwszy w Polsce – nowe Porsche 911 Cabrio na targach w Poznaniu

Wymiar targów najlepiej oddają liczby:

  • 15 pawilonów pełnych motoryzacyjnych emocji,
  • 60 motoryzacyjnych premier,
  • 170 wystawców,
  • 151 437 miłośników motoryzacji

Poznań Motor Show to również niezliczona liczba atrakcji oraz wydarzeń towarzyszących m.in. Stunt Wars Poland, czyli międzynarodowe zawody freestyle’u motocyklowego. Widzom gwarantujemy sportowe zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem.

A jeśli ktoś uważa, że motoryzacja i szybka jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn, szybko z tego błędu wyprowadzi go strefa kobiet przygotowana przez Speed Ladies. Organizowana po raz piąty na poznańskich targach przestrzeń dla fanek dwóch kółek w tym roku zapowiada się szczególnie. Poza spotkaniami, gośćmi, rozmowami z ciekawymi kobietami, szykuje się wielkie show – pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki. Poza dobrze znanymi postaciami jak Żaneta Lipińska szefowa portalu, popularna Dzikuska, czy znana zawodniczka Dominika Orlik udział w przedsięwzięciu będzie mogła wziąć każda motocyklistka, po udziale w castingu.

Na targach będzie można spotkać nie tylko miłośników ekstremalnych wrażeń motocyklowych, ale także kultowych R5. To właśnie tutaj swoje nowe barwy zaprezentuje Jakub Brzeziński, wicemistrz Polski w rajdach samochodowych, szykujący się do udziału w Rajdzie Świdnickim-Krause.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News