Posiadłość na Florydzie z własnym torem wyścigowym? Szaleństwo. Mówimy o milionach dolarów!

Posiadłość na Florydzie z własnym torem wyścigowym? Szaleństwo. Mówimy o milionach dolarów!

Podaj dalej

Istnieje na Florydzie pewien dom. Strzelamy od razu – czytając, co składa się na posiadłość, każdy z was będzie chciał ją posiadać. Jest tylko jeden, zasadniczy problem – cena tego przybytku.

Dom i wszystko co go otacza zostały wybudowane dla potentata sprzedaży samochodów kempingowych w miejscowości Thonotosassa, na Florydzie. Dom utrzymany we francuskim stylu ma 8 sypialni, 26 łazienek i 2 baseny.

Cały teren posiadłości ma powierzchnię 14 hektarów. Mamy tu kręgielnię, stajnię dla koni, dwupiętrowy pensjonat dla gości, piękny widok na nabrzeże itd. Ale dla nas, petrolheadów nie to jest najważniejsze!

Na terenie posiadłości znajduje się ogromny garaż, gdzie zaparkowana jest kolekcja 80 samochodów byłego właściciela. A tam m.in. McLaren F1 LM, Ferrari 250LM, czy Plymouth Barracuda Hemi Under Glass z 1967 roku.

A po co same samochody? Oczywiście obok domu jest także tor wyścigowy. Ma on osiem zakrętów o różnym profilu i zlokalizowany jest niedaleko wody. Jeśli to nie jest wymarzony dom… to który takowym jest?

Dom został wybudowany w 2012 roku. Szukacie tej aukcji? Znajdziecie ją TUTAJ. Od razu zaznaczamy – możecie stać się jego właścicielami za bagatela 17 i pół miliona dolarów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News